Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben nem értetek egyet a...

Miben nem értetek egyet a párotokkal a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Apró-cseprő dolgokban.


Például ő megengedi, hogy vacsora előtt tölcséres jégkrémet egyenek a gyerekek, én meg nem, mert akkor nem eszik meg a vacsorát.


De van olyan is, amit én engedek, ő meg nem:

Van a gyerekeknek a saját szobájukon kívül játszószobájuk, ahol játszanak. Mivel játszószba, ezért nem várom el, hogy mindennap összepakoljanak. Akkor szoktak felpakolni a földről a szekrényekre, amikor takarítunk. Ott nem várom el a rendet, viszont a párom meg igen.

2021. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 1 nap max 1 óra képernyőidőnek kellene lennie összesen, szerinte ez nagyon szigorú. Ő enged szörnyes-zombis-lövöldözős játékokat az 5 évesnek, szerintem tudnia sem kellene ilyenek létezéséről. Nálam zéró tolerancia van szénsavas innivalókkal, szerinte néha belekortyolhatnak. Szerintem 8-9kor aludniuk kéne szerinte jó az 10-10:30nak, esetleg 11nek is. Szerinten baj édesség ígéretével rendes kajára rávenni őket, szerinte így jó, mert legalább esznek
2021. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

2, és ezt hogy bírod?

Nálunk ilyen szintű ellentét köztem és anyós között van, na de oda nem naponta megyünk...így kibírható.


Férjem könnyebben enged, nem bírja hallgatni a hisztit, felveszi, cipeli a kisebbet (2), oda adja a telefonját a nagynak (6).

2021. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Párom a blw miatt szekál sokszor

Múltkor is beszólt, hogy így "éhen marad a gyerek..."

Szerinte nem kell tiltani a nasit, mert "úgyis enni fog majd" (pontosan MAJD... NEM MOST...)

Szintén a tv, szerinte nem gáz a tv egy 7hónaposnak, mert "nem hülyeséget néz"(mintha értené) szerintem full felesleges

Ígymost hirtelen ennyi

2021. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is a tv, sajnos ha itthon van első dolga, hogy bekapcsolja, és megy pedig a telót nyomkodja. Én ezért inkább megyek ki a gyerekkel, meg ha nincs itthon csak mikor alszik délben akkor kapcsolom be,míg főzök.

Jaj és mikor játszik, vagy épp mást csinál hívogatják(anyós) , hogy nézd mi van a tv ben😡

2021. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!