Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenért jogos, hogy beszólnak...

Ilyenért jogos, hogy beszólnak nekem a játszótéren?

Figyelt kérdés
Egy nagy városban lakunk. Van egy 6 és egy 4 éves gyerekem, sokat járunk játszótéren, ami nem is lakóövezetben van, hanem egy tó mellett. Hatalmas játszótér, a gyerekeim ma hangosan játszottak, nem őrült módjára de sikongattak futás közben. Erre egy babakocsis anyuka odajött, hogy azonnal hallgattassam el őket, mert neki alszik a baba. Én meg persze mondtam neki, hogy ne haragudjon de ez egy játszótér, egy gyerek se fog néma csendben járkálni, rengeteg gyerek jár oda, mindig van egy alapzaj. És teljesen fel volt háborodva. Most én vagyok a bunkó, hogy nem szóltam rá a gyerekeimre?
2021. aug. 21. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Jól tetted hogy tájékoztattad hogy épp játszótéren van, nem vagy bunkó. Had háborogjon a másik anyuka, majd megszokja.
2021. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

A 4 éves gyerek felszabadultan sikít, ha boldog. Aki játszótérre viszi a babáját altatni, az számoljon ezzel, mert hol máshol tehetné meg szegény gyerek, hogy kiengedi a gőzt? Aki nem kertes házban lakik, annak nincs más lehetősége.

Hallottam olyat is, ahol a kertszomszéd szólt át a kerítésen, hogy a gyerekek ne kiabáljanak annyit, mert ő kint tologatja a babakocsit altatni. Érthető, a jó levegőn jobb neki, de hadd játszon a másik gyerek a saját udvarán, ha már mindenhol máshol viselkednie (értsd csendben maradnia) kell.

2021. aug. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza ,játszótéren vagy hasonló helyeken gyerekek hangosak és vidámak.
2021. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéren miért kellene megmeredni a gyerekeknek? Benne is van a nevébe, hogy JÁTSZÓtér, és nem alvótér, meg pihenőtér.
2021. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos, a játszótér azert van hogy ott játsszanak a gyerekek, nem csak némán üljenek
2021. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ha altatni akarja a gyereket, menjen onnan. Nem 10 gyerek fog alkalmazkodni egyhez.
2021. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg sehol nem lenne szabad állat módjára visítani a gyereknek.

Lehet ordítás nélkül is játszani, hála istennek nálunk ki is van írva a játszótéren hogy jól érezni szabad magát a gyereknek, de torkaszakadtából ordítani nem.

Én ezt soha nem tűrtem, ha kiabált és kérésre nem hagyta abba, hazavittem. Pár alkalom után érdekes mód tudta szabályozni a hangerőt...

Oké hogy ez nem panelok közti játszó, de ha itt engeded neki, akkor máshol is csinálni fogja.

2021. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!