Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Múlt héten szerdán volt egy...

Múlt héten szerdán volt egy kisműtétem elhalás miatt. 1 hétig véreztem, 1 napot nem és ma reggel görcsölésre ébredtem és megint vérzek. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2007. dec. 27. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg görcsölsz szerintem ez nem jó jel. Keresd fel az orvosodat. Legalább hívd fel hogy ez normális e ?
2007. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már terhesség megszakításom, és szinte nem is véreztem utánna. Egy két napig görcsöltem, de egy héttel utánna már semmi baj nem volt, se vérzés sem görcsök. Javaslom, hogy hívd fel az orvosodat, vagy ha nincs dokid, akkor a kórházat ahol a beavatkozást végezték.
2007. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!