Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás,...

Mi volt a legdurvább beszólás, amit kaptatok szülés után?

Figyelt kérdés
Vagy olyan dologra gondolok, ami bármi miatt szarul esett nektek. Pl a külsőtökre vonatkozóan, vagy arra, ahogy gondozzátok a kisbabátokat.

2021. aug. 30. 12:07
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Írhattok olyat is, amit a várandósság alatt kaptatok.
2021. aug. 30. 12:07
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

"Miért nem szoptatod??? Pedig a tej a legjobb a gyereknek! Elveszed tőle a legjobbat!"

(Mondja ezt, nem látva, hogy mit kínlódtam, hetekig sírva, hogy legyen tejem végre...)

2021. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Pizzafutár bácsi miután átvettem a pizzát odavágta, hogy "le kéne fogyni!"
2021. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

“Császárod volt? Úúúriseeen te szegény! Akkor te nem is szültél!!!! Legyen még gyereketek mindenképp és próbáld megszülni, hogy tudd milyen is az IGAZI szülés!”


“Jó nagy hasad maradt!” (Egy héttel szülés, ja bocs császár után milyennek kellene lennie?🤔)

2021. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%
Szemtől szemben soha nem kaptam, amiért nagyon hálás vagyok mindenkinek. Facebook csoportban vagy éppen itt igen (szoptatás és együttalvás témakörben), de hát ki nem sz....a le :-)
2021. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%

Császároztak? Jó neked legalább nem szenvedtél.

Ez úgy hogy hiába viseltem jól testileg (mert a császáros is szenved csak utána), lelkileg nagyon megviselt a császár. Ez a mondat nagyon betalált.

2021. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

Én csak anyám story-át tudom mondani.

Mikor megindult a szülés és este bementek a kórházba, ugyebár közölni akarta a recepciós csajjal, hogy mi járatban. Köszönt neki, hogy jó estet.

Erre a nő eltorzult fejjel: TALÁN JÓ REGGELT!

Szülés közben az ápolónők beszóltak, hogy

„Mit hangoskodik így, mások alszanak.”

Szülés után a kórházban, anyámnak valamiért egyszerűen nem jött teje, már könyörgött az ápolónőknek, hogy adjanak tápszert, mert nem tud szoptatni. Válasz: „Erőltetni kell anyuka”

Mikor felhívták nagymamámat, hogy hát világra jöttem, mama első kérdése, hogy mi lett a nevem. Léna lettem. Erre mama konkrétan felháborodott, hogy milyen nevem van (mert, hogy nem Terike, vagy Erzsi vagy valami hasonló lettem).

Ezen kívül mikor anyám az első gyermekét (a nővéremet) hozta világra, a volt férje három nap után megjelent, annyi volt a hozzá szólása, hogy a gyerek úgy néz ki, mint egy grillcsirke, aztán el is ment.

2021. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Úristen, milyen emberek vannak... Őszintén sajnálom, hogy bárkinek is el kellett viselnie ezeket a bunkóságokat!

Amúgy nem tudom, ki pontozza le a válaszokat és miért, én mindenkinek zöld kezet adtam :) Szerintem mindenki érzése teljesen jogos!!

2021. aug. 30. 12:42
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Első orvosi vizsgálatra vittük a babát, kérdezte a gyerekorvos, hogy hogy megy a szoptatás. Mondtam, hogy nagyon nehezen, a melleim kisebesedtek és nagyon fájnak. Válasz: meg kell szedvedni a tejért!
2021. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
pfff... azért durva, hogy szakemberek is mekkora gyökerek...
2021. aug. 30. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!