Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás,...

Mi volt a legdurvább beszólás, amit kaptatok szülés után?

Figyelt kérdés
Vagy olyan dologra gondolok, ami bármi miatt szarul esett nektek. Pl a külsőtökre vonatkozóan, vagy arra, ahogy gondozzátok a kisbabátokat.

2021. aug. 30. 12:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
Na itt is megjelentek a lepontozó huszárok! 🙄
2021. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után még 4 napig kórházban voltam. Hallottam ahogy két másik anyuka összesúg, hogy nézd, milyen nagy hasa maradt. Hát szülés után pár nappal kinek lesz egyből lapos hasa? Szóval csak az fájt, h rólam sugdolóznak, de nem zavart, mert mindenkinek nagy a hasa szülés után.
2021. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Jaja, sok frusztrált ember itt éli ki magát
2021. aug. 30. 12:58
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Megkértem mindenkit, a kórházba ne jöjjön senki. Majd otthon fogadok mindenkit. (Férjemen kívül)

Mindenki megértette, kivéve anyós.

Másnap beállított. Végignézett, majd megkérdezte, lesz még1? Akkora a hasam simán benne maradhatott 1 gyerek

Meg amúgy is jó viharvertnek tűnök.

(14órát vajudtam, 48 órája talpon voltam (szülés után nem tudtam lihenni)... az egész terhesség alatt 3kg jött fel rám)

2021. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Csomagèrt jött hozzank egy szàllítò. Mìg pàrom adta àt a csomagot neki, èn mellettük ültem a kanapèn, gyerekkel a kezemben. Ràmszòlt, hogy mièrt nem tartom a gyerek fejèt. Màr tudta tartani maganak. Akkor latta először ès utoljàra a gyereket, ès csak a csomagèrt jött.
2021. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szobatársam szólt be, hogy az én gyerekem milyen keveset szopizott (császár lett a vége, sokára lövellt be), bezzeg az ő gyereke milyen ügyes. Azt hittem pofánverem.
2021. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%

Hogy biztos azért hízlaltam fel a párom, hogy nekem ne kelljen odafigyelnem a súlyomra.

Ez párom családjától jutott vissza a fülembe. Szemembe sem tudták mondani. Rettentő rosszul esett, mert hát sose csinálnék olyat amivel ártanék páromnak. Az igaz hogy mindketten sokat híztunk a terhesség alatt. Én 18-et, párom 31 kg-t. Első babánk, nem igazán tudtuk mi hogy van. Kívánós voltam és nasiztam, ő meg falatozott velem. Van is ennek valami pszichológiai alapja ha jól tudom. Szimpátia hízás vagy ilyesmi.

2021. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Istenem milyen tapintatlanok és bunkók egyesek... na meg tudatlanság is az oka gondolom
2021. aug. 30. 13:20
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

Párom nagypapája közölte, hogy egy aljadék vagyok, amiért nem nézheti végig, ahogy szoptatok és elveszem tőle ezt az élményt. Erről egy negyed órás monológot tartott, hozzátéve, hogy legalább biztosak lehetünk benne, hogy nincs cigány a felmenőim között, mert ők kicsapják a mellüket bárhol.

A jó Isten nem ver bottal: pár hónappal később kiderült, hogy az öregnek hólyag rákja van (korán el lett kapva) és nagyon fáj a fütyköse. Napokon keresztül ezen nevettem, mivel ő volt az, aki mikor szülőotthont vezetett (nyilván az ilyen mocsadék orvos volt) azon röhögött a kollégáival, hogy melyik nő visít jobban vajúdás közben. Ő neki meg annyira fájt a kukaca, hogy kellett fájdalomcsillapítóért rohangálni, mert majdnem sírt. Gonosz vagyok, amiért egy csepp sajnálatot sem érzek iránta?

2021. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
19 ez durva...
2021. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!