Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás,...

Mi volt a legdurvább beszólás, amit kaptatok szülés után?

Figyelt kérdés
Vagy olyan dologra gondolok, ami bármi miatt szarul esett nektek. Pl a külsőtökre vonatkozóan, vagy arra, ahogy gondozzátok a kisbabátokat.

2021. aug. 30. 12:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%
#19 egyáltalán nem vagy gonosz. Most visszakapja a töredékét annak, amilyen rosszindulatú és kárörvendő volt másokkal...
2021. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
#19 te jó ég...
2021. aug. 30. 13:43
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem, bocs hogy idetrollkodtam de totál megfigyelhető kívúlállóként is hogy a gyerek dolgokba mindenki beugat..sír egy baba a buszon, rogton jonnek a károgók, jaj biztos éhes szegeny jaj ez jaj az.hat basszus a sajat anyja csak tudja mivan vele. Meg jaj szegeny sír, a mai anyak nem foglalkoznak a gyerekkel( pislogtam hogy wtf van). Miert ezt eszik, miert nem azt. Tegnap is a parkban nagymama okoskodott, anyuka sapka nelkul vittr a gyereket, nagyi meg vastag kotott sapkat eroltetett. ( nem ilyen kis nyarit,aztan csodalkozott hogy nyivakol benne a gyerek). Kedvencem a miert nem főz kérdéskör még, meg a van e tejed kerdes mintha a nő valami közös tarsadalmi tehén lenne, akinek a tejhozamát mindenkinek tudnia kene. És ezt úgy hogy nincs is gyerekem..
2021. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#23 Nekem sincsen, de engem is felháborítanak ezek!
2021. aug. 30. 14:59
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

23-mas! Igen, valahogy így… miután megszültem, olyan érzésem támadt, hogy a testem mostantól egy nyilvános valami, amihez mindenkinek is joga van. Soha nem értettem, hogy mit ad hozzá a takarító lelki világához, ha tudja, hogy mennyit híztam, vagy van-e tejem.

Rengeteg kéretlen tanácsot kapok. Azt szoktam mondani, hogy 3 dolog biztos az életben: a halál, az adó és az, hogy én mindent is rosszul csinálok. Úgy még nem tudtam felöltöztetni a babámat, hogy anyósom ne visítozna, hogy még egy réteg kell; ha szoptattam, az volt a baj, mert mit kell ekkora s3gget keríteni neki, annyian felnőnek tápszeren. Ha szóba került, hogy már egy hónapja küzdünk cumizavarral és tápszer lesz a vége, akkor párom keresztanyja, aki gyerekorvos, azt mondta, hogy rossz a hozzáállásom. Ez alatt anyós lapított, mint sz@r a gazban, holott ő hangoztatta a legjobban, hogy térjünk már át tápszerre.

Párom nagymamája is gyerekorvos volt, egy másik ország másik rendszerében, ő is pörgött rajta, hogy a 3 hónapos babának miért nem adok gyümölcslevet, én meg nem értettem, hogy minek adnék? HÁt mert csak. Mert ők azt anno úgy szokták.

Annyi ilyen volt. Gonosz anyuka is voltam, attól a bizonyos nagypapától, mert nem akkor szoptattam, amikor ő kitalálta, miközben ők voltak végig azok, akik a gyerek minden sírására odaböfögték, hogy “fáj a hasa”. Mikor megkérdeztem, hogy ok, akkor arra mi a megoldás (tudom, mi a megoldás, de nem fájt neki), akkor néztek bambán, hogy semmi, el fog múlni. Jó kényelmes diagnózis, a lényeg, hogy ne kelljen a gyerekkel foglalkozni…

Igazából, ha az embernek gyereke lesz, akkor a környezetben feltámad valamiféle féltékenység és/vagy feltűnési viszketegség, emiatt kell, muszáj nekik mondani valamit akkor is, amikor senki nem is kérdezte őket, és mindennek az a csattanója, hogy te, mint friss anyuka biztosan nem csinálod jól. Mindegy mit csinálsz, nem jó és kész, mert valaki valamikor úgy emlékszik, hogy nem úgy csinálta.

19-es voltam

2021. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

23

Mikor a bolt közepén ordítva kérdezi az eladó,hogy "naaa szopik a gyerek,van bőven tej?"

Nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek...

Masik vénasszony a főtéren " már túl nagy gyerek ugye nem szopik már? "

Komolyan azt hittem,megfejelem..

2021. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a sógorom jött úgy baba látogatóba, (szülés után 8 nappal), hogy "még mindig nem sikerült lefogyni a terhesség alatt felszedett kilókat?" mindezt úgy, hogy külön kértem, hogy az első 4 hétben ne jöjjön senki, ő pedig beállított a barátnőjével este 7kor, anélkül hogy szólt volna, és arra próbálta rávenni a férjem, hogy menjen vele iszogatni, ő meg itt hagyja nekem a barátnőt addig 😃


Illetve kaptam anyósomtól olyat, amikor elkértem tőle a fiam, mert szoptatni akartam, hogy nem adja, mert én csak pár hónapja vagyok anyuka, ő jobban tudja mi kell a gyereknek, mert ő már negyven éve anya 😃


Huh, hát van még pár, de nem tudom mennyi karaktert enged a gyk, röpke 3 év alatt gyűlt még pár, csak a családi körből 🙃

2021. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

27

Jesszus.. anyuka repült volna.

2021. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Császár után 2 nappal a liftben egy nő megjegyezte, hogy neki szülés előtt volt ekkora hasa, mint nekem. Nem igazán értettem, hogy az ilyeneknek mi baja van, hogy beszólogatnak egy frissen szült nőnek. Én általában kedves vagyok, ez egy olyan nagy dolog egy nőnek és akkor egy ilyen savanyú uborka odaugat egy ilyet, de valószínűleg magával volt baja, aztán az a rosszindulatú lelke megkönnyebbűlt egy kicsit ettől.
2021. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után egy hónappal Kedvesem azt mondta: úgy nézel ki, mint egy élőhalott! 👍🏼
2021. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!