Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kamilla vagy Johanna név a szebb?

Kamilla vagy Johanna név a szebb?

Figyelt kérdés
Becézni egyiket sem szeretnénk. Így tetszik mindkét név, csak nem tudunk választani.

2021. szept. 3. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Johanna
2021. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
73%
Kamilla, de hamár mondtad, hogy a nagymamádat hívták Johannának, akkor lehetne két neve, akkor mind a kettő benne lenne a nevébe. Szerintem a Kamilla legyen az első neve és a Johanna a második, de ez csak az én véleményem.
2021. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem tetszik a Kamilla Johanna. Megbeszélem párommal, de ha nem születik köztünk megegyezés , akkor szerintem marad mindkét név . :-) Köszönöm mindenki válaszát :-)
2021. szept. 6. 04:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt a két nevet visszük magunkkal a kórházba és születéskor eldöntjük. Remélem. És az én mamàn is Johanna :) Zsankának becézik.
2021. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!