Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iagazam van? Ugye elég hetente...

Iagazam van? Ugye elég hetente fürdetni a gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen káros és felesleges mert ezek a vegycerek csak károsítják és mérgezik a baba és gyerekbőrt, csak akkor kell fürdeni ha koszt látok rajtuk. Naponta csak a hónajjat és az intim részeket mosom meg rajtuk kis vízzel de vegyszerek nélkül.
2021. szept. 3. 11:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
89%
Ordít a kérdésről, hogy kamu, csak hergelni akar. Nektek ez hogy nem esett le?
2021. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem esett nehezemre az az 5-10 perc. Az sem, hogy olyan kozmetikumokat találjak, ami jó neki. Te meg csak lutsa vagy és igénytelen. Az meg különösen felháborító, hogy inkább nem hagyod sarazni, meg játszani, mert jajj akkor koszos lesz és fürdetni kell. Amúgy ekkora barom tuti nincs, ez egy troll.
2021. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
Én is írtam hogy szerintem troll. De amúgy másrészt elhiszem hogy vannak ilyenek. A rómaiakből pl simán kinézem.
2021. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy elég, most még. De ha 16 éves korára ezt szokja meg hogy nem ápolja magát akkor problémái lesznek.
2021. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
98%
Száraz, ekcémás bőrűek vagyunk családilag. Csak intim részen használunk rendszeresen detergens alapú készítményt, máshova csak ritkán. De vízzel minden nap fürdünk. Amióta csúszik mászik és eszik a gyerek, nagyon nem tudom elképzelni hogy tiszta lenne nap végére...
2021. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván troll a kérdés. Most nyilatkozta nemrég a Kutcher-Kunis házaspár hogy ők csinálják ezt, ha látható kosz van a gyerekeken akkor fürdenek. Na, a kérdező is írta ezt, szóval ebből a mondatból tudtam hogy kamu.
2021. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%
És a mosással hogy állsz 6.havonta elég?
2021. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
26. Ja, takarítást nem is kérdezem 🤮
2021. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
88%
Mila Kunis és Ashton Kutcher is ritkán fürdetik a gyerekeiket, erre még büszkék is, szóval... 😂
2021. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
89%
29. Hát gratulálunk nekik is, nagyon ügyesek. 🤦‍♀️
2021. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!