Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi értelme a név választós kérdéseknek?

Figyelt kérdés
Abszolút szubjektív, hogy ki milyen nevet adna a gyerekének. Én szívem szerint nem bíznám ezt egy vadidegen emberre.

2021. szept. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen felesleges szerintem is.
2021. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindig elgondolkozom, ha ezt a névadás dolgot nem bírja megugrani, mi lesz később.

Amellett mindig van egy gyökér aki végig "nem hasznos"- ozza az összes választ.

2021. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nincs értelme ennek se, de számomra még mindig inkább ez, mint pl. a rengeteg iskolabezárásos meg online oktatásos kérdés...

Itt legalább elmondhatja az ember a különböző nevekről a gondolatait, meglátásait, véleményét, és van aki erre kíváncsi. Én ezért szoktam ilyen névválasztós kérdéseket feltenni - jellemzően ritkább nevekkel - hogy ki, melyikről mit gondol. :)

2021. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor dilemmáztam két név között, sokat segített, hogy itt megszavaztattam. Végső soron a gyereknek kell együtt élnie majd azzal a névvel, és inkább választok olyat, ami szélesebb körben elfogadott, vagy hogyismondjam, ami többeknek tetszik, mert így feltételezem kevesebben fogják emiatt bántani vagy cikizni (így is lehet majd, hogy fogják, de így legalább tényleg minden tőlem telhetőt megteszek az ügy érdekében). Ha valaki bizonytalan, és érdekli a külvilág véleménye, mert miért ne érdekelné, elvégre a név az pont egy olyan dolog, amit könnyű kritizálni másoknál, akkor szerintem nem gáz, ha megkérdezi idegenek gondolatait is. A végső döntést nyilván a pár maga hozza meg, de lehet, hogy egy pozitívabb irányba elbillentik a válaszolók ha nagyon elszaladna vele a ló (és most itt nem feltétlenül arra gondolok, amikor egy Laura vs Zsófia névválasztásról van szó, hanem az Eufrézia meg Alfonzina közül akar valaki választani a párja véleménye ellenére, és mindenki figyelmezteti, hogy azért ne csináljon már hülyét szegény gyerekből előre).
2021. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!