Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor először ment közösségbe...

Amikor először ment közösségbe a gyereketek, ti meg vissza dolgozni, akkor ti is folyton betegek voltatok?

Figyelt kérdés
Januárban kezdte a kisfiam a bölcsit, én meg visszamentem dolgozni. Azóta kb most van hatodszorra enyhébb megfázásos betegségem, azelőtt két évig beteg sem voltam. Gondolom vagy extrán túlterhelt a szervezetem a munkába állás miatt, meg mert a gyerek hazahoz mindenféle vírust, vagy pedig valami komolyabb betegség állhat a háttérben?
2021. szept. 6. 19:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy a kisfiamnak kétszer volt láza ez idő alatt, de amúgy orrfolyáson kívül neki sem volt semmi súlyos tünete.
2021. szept. 6. 19:06
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Sem a fiam sem én nem voltunk nagyon betegek 🤷‍♀️
2021. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt ilyen 🤷🙅
2021. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
"🤷🙅" Lehet enélkül is választ írni...
2021. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ebben a kategóriában nem lehet enélkül választ írni, mert ez az emoji fejezi ki a legjobban az ember értetlen anyuka mivoltát :D
2021. szept. 6. 19:24
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Igen, jellemzően én is mindig elkaptam tőle.

Általában csak egy kis orrfolyásom meg torokfájásom volt, de volt, hogy én is elkaptam durvábbakat is, mint a hányás-hasmenéses vírus.

De nálunk ez kb fél évig tartott, utána megedződtünk😁

2021. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem a problémátok🦧
2021. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem hazahozta a náthát most, én is oda megyek vissza ahová ő 20 éve vagyok kisgyermek nevelő.

20 év alatt egyszer sem volt arcürag gyulladásom, most az lett. A férjemnek meg hozott egy kis gyomor bajt.

Amikor gyakorlaton voltam más bölcsibe 2.hét végére be is lázasodtam, míg a saját bölcsiben sosem kaptam el, ja meg a nagyoktól szedtem össze amit a suliból hoztak.

2021. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Amikor bölcsis lett a fiam, az első hét után kidőltünk mindketten. Engem jobban megviselt, másfél hét volt, mire összeszedtem magam, ő hamarabb gyógyult. Tavaly a kiscsoportnál szintén lebetegedtünk, idén várom a “harmadik évadot” :D De ilyenkor a munkahelyen mindenki betegeskedik, ki jobban, ki kevésbé.
2021. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én éppen ma kezdtem el érezni, hogy már megint összeszedtem a gyerekektől valamit. Van egy 4 éves ovis gyerekem és egy 2 éves bolcsis. Egy éve állandóan taknyos vagyok.. Bezzeg a férjem soha.
2021. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!