Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is elhagytak szülés után?

Mást is elhagytak szülés után?

Figyelt kérdés

3 hete született meg a kisfiunk. Párom a napokban közölte, hogy neki ez nem fog menni, ő soha nem volt apa tipus és most már teljesen biztos benne hogy nem az, fogadjam el hogy ő most elköltözik, innentől csak anyagilag számithatok rá mint apa. Igazából hogy soha nem akarta ezt a gyereket csak azért ment bele hogy engem boldoggá tegyen.

Hogy tehette ezt? Most mihez kezdjek, mi lesz velünk? Meg tudom győzni hogy jöjjön vissza?


2021. szept. 8. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha visszajönne se fogadd vissza! Az ilyen alja ember semmilyen megbocsátást nem érdemel. Nézz rá a gyerekre és tudatosítsd magadban, hogy ez az "ember" elhagyta ezt a babát és téged, amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá. Ennyire nulla. Keress más segítséget, rokonokat, jó barátokat, akik tudnak támogatni, akár fizikailag, akár anyagilag, bárhogy! Ennek itt vége van, és jobb is!
2021. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Értem, hogy ez hatalmas sokk, de én is azt mondom, nem hogy ne menj utána, de akkor se fogadd vissza, ha jönne! Tudom, hogy most nagyon ijesztő a helyzet, és nem is így készültél, és te sem ezt vállaltad, de nagyon sokan nevelnek fel egyedül gyereket.

Gondold végig, hogy tudod megszervezni egyedül a napi rutinotokat.

Gondold végig az anyagiakat. A tartásdíjat hivatalosan is rendezni kell, utólag csak max. fél évre számíthatsz.

2021. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősömet hagyta el a férje egy másik nőért nem egészen 2 hónappal a szülés után, mert hiányolta a házaséletet a drága. Azóta elváltak. Anyagilag nem igazán támogatja a gyereket.
2021. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Oh, nagyon sajnálom. Én mindenképp kérnék segítséget, főleg a gyerekágyas időszakra. Most amúgyis le leszel taglózva... ez nem hiányzott neked! Tudom kb mit élsz át, mert engem meg a családom tagadott ki ebben az időszakban.
2021. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
És ez komolyan nem tűnt fel előtte? Hogy baromira a háta közepére se akar gyereket, csak azért ment bele, hogy befogd a szád?
2021. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5-ös: attól, hogy most ezt mondja, egyáltalán nem biztos, hogy így is volt.
2021. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami biztos: muszalj talpra állj!

És még tudod tenni ha azt választod hogy igazi nő legyél.

A segítség kérés nem szégyen!

Kérj segítséget család , barát, védőnotol-tanacsot. Van családsegítő is.

2021. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
No para
2021. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sajnálom kérdező a helyzeted, de én is azt tudom csak tanácsolni hogy ne menj utána, vagy ne is engedd vissza magatokhoz. Aki képes elhagyni a frissen szült asszonyt,és gyereket, az később is megfogja tenni, ha éppen olyan kedvében van. Nehéz lesz egyedül, de minden rendben lesz. Mi nők vagyunk a legerősebbek a világon.
2021. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok.

Sajnos 2 példát is tudok, az egyik akkor kurt félre amikor a nő éppen szülte a 2.gyereküket,bent volt a kórházban, a férj meg otthon a szeretővel. A második pedig a férfi szerint nem bírta kivarni azt a 6 hetet, és ráment a munkahelyükön egy csajra.

2021. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!