Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukak, ti hova...

Kisgyerekes anyukak, ti hova mentettek dolgozni?

Figyelt kérdés
Azok valaszara vagyok leginkabb kivancsi,aki nem tudtak vissza menni dolgozni es uj munkahelyet kellett talalnia. Nektek hol sikerult? Tenyleg csak takaritani vagy konyhai kisegitonek lehet menni? Nekem csak jovore lesz aktualis, de kivancsi vagyok.
2021. szept. 9. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát sokban függ attól is hogy 8 általánosod van e vagy orvosi diplomád..
2021. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erettsegi.
2021. szept. 9. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért nem tudtam visszamenni, mert megszűnt a vállalkozás ahol dolgoztam, kb 8 hónappal azután, hogy megszületett a babám. Ugyanabban a munkakörben tudtam elhelyezkedni máshol, nagyon hamar, igaz nem teljes munkaidőben, mert a gyerek még kicsi. Nem kellett egyébként sokáig keresnem.
2021. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pályázatírás, másik céghez mentem utána. Covid óta Home office csak heti 1x kell bemenni
2021. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Sehová. A terhesség miatt nem kaptam több szerződést (de oda amúgy sem tudtam volna visszamenni), a szakmáim pedig a legkevésbé sem családbarátok. Valóban csak azt a kettőt találtam, amit írtál, de annyira nem égetően fontos a pénz, hogy ezeket elvállaljam. Szóval lassan 9 éve nem dolgozok
2021. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én amíg otthon voltam, kitanultam egy szakmát. Online learning, simán meg lehet csinálni. Fel kell mérni a piacot, a te lakóhelyeden milyen álláshirdetesek vannak, mire van kereslet stb. Aztán annak megfelelően tanulni. Mondanám hogy tanulj pl gyógyszertári asszisztensnek ha nincs nálatok gyógyszertár, csak 30 km-rel arrébb és az 50 éves Icuka nyugdíjig ott marad.. Nézz szét, látni fogod milyen szakma kell vagy mik a lehetőségek.


Egyébként csak érettségivel mégis milyen munkát szeretnél "csak takarítás és konyhai kisegítő" helyett?

2021. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek után elmentem újság kihordonak rugalmas munkaidő ezt 2 óvodás mellet egyszerüen volt csinálni aztán később voltam számla kihordo egy banknál ezt imádtam jó fizetés kaffetéria és részmunkaidő sajnos 1 év után ezt részleget megszüntették ,postán kézbesítő voltam,jelenleg takarito vagyok külföldön.
2021. szept. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás eü.dolgozo vagyok. Müszakolni nem akartam visszamenni pici gyerek mellett.

Egy magánklinikán dolgozom asszisztensi pozicioba 8-4ig.

2021. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Én előtte beszerző voltam multinál, de szülés előtt kicsit területet váltottam mert felvettek légi export osztályra team leadernek. Előző helyre én nem akartam visszamenni.
2021. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szülés után * na

:D

nagyon péntek van

2021. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!