Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarom...

Mit tegyek, ha nem akarom nevelni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Férjem exe rám akarná lőcsölni a gyerekeit. Nekem van három gyerekem, neki kettő. Én nem akarom az ő gyerekeit nevelni, mert 1. Nem az enyémek, 2. Nem az én dolgom. A párom dolgozik reggel 6-tól este 6-ig, fél 5-kor kel, fél 8-8 fele ér haza, nekem kellene nevelni őket, mert anyuka bemondta az unalmast. De én nem akarom. Mit tegyek?
2021. szept. 10. 17:31
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Az ő gyerekei 10 és 8 évesek, az én gyerekeim 5 és 2,5 évesek (ikrek).
2021. szept. 10. 17:32
 2/46 anonim ***** válasza:
47%
Remélem ezt a hozzáállást a férjed is tudja, és nem adod neki a jólelkű asszonykát, hanem a szemébe mondod, hogy nem akarsz foglalkozni a gyerekeivel!
2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

Hétvégére akarja oda adni?

Vagy állandóra?? Utóbbi azért elég meredek, és nem is az, hogy a kérdező nem akarja, hanem hogy a volt asszony csak úgy odaadná.

5 gyerek, az már minden szempontból durva. Én hirtelen 5 garnitúra ágyneműt se tudnék előadni :D

2021. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Kíváncsi lennék az itteni észosztókból hány van, aki valóban átvette más gyereket gyakorlatilag folyamatos nevelésre és így a nyakába vett 5 gyereket. Idevetni egy mondatot könnyű, 2 percig jobban érzi magát a válaszoló, amíg leírja.


Én nem vállalnám kérdező, kizárt. Inkább lennék egyedülálló, mint ez. 5 gyerek már kőkemény logisztika, a saját gyerekeidtől vennéd el az időt. Apuka oldja meg máshogy a melót és intézze vagy a viszont látásra. Részemről így nézne ki.

2021. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
73%
Az első válaszolók azonnal neked esnek és egy büdös szó nem hangzik el az anyáról, aki pattintja a vér szerinti gyerekeit és az apáról, aki nem is gondolkodik megoldáson, hiszen dolgozik. Egy gyakorlatilag idegen nő oldja meg, ha pedig nem, akkor szemét.
2021. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%
Ne vállald. Mondjuk tudod ki szülne hármat egy kétgyermekes apának. Most lehet mondani hogy az anya ilyen vagy olyan, de ha esetleg a papucsokat dobta volna fel, akkor is ugyanez a szitu...
2021. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
43%
Lehet ő meg a te gyerekeidet nem akarja. Kivittek vagytok.
2021. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, hetes vagyok, most akkor ez a három nem közös?
2021. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mit tégy? Nyisd ki a szád és közöld, hogy a három kisgyereked épp elég nagy felelősség, nincs sem időd, sem energiád még kettőre, akikhez ráadásul nem sok közöd van. Ha a férjed nem érti, mondd azt neki, hogy oké, vállalod az ő gyerekeit, de akkor cserébe az exe nevelje a ti közös gyerekeiteket. Hátha észbe kap.
2021. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Amikor összejöttél vele elvileg számításba kellett volna, hogy vedd azt, ha bármi történik az anyával (leépül, meghal vagy mint ami most is van, hogy passzolná) akkor a párod kötelessége a nevelésük és ebben, ha tetszik neked, ha nem, az is bent van, hogy odaköltözhetnek.
2021. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!