Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válás után hogy lehet együtt...

Válás után hogy lehet együtt működni a gyerek másik szülőjével, hogyha maradtak sérelmek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Úgy hogy félreteszed, mert a gyereked fontosabb!!

Megcsalt,átvert,becsapott a legaljasabb módon,nem részletezném.

3 éves volt a gyerköc mikor elköltöztem töle.

Félretettem mindent,mert ettöl függetlenül jo apa,és a lányom nagyon szereti.

Közösen neveljük,ennek már 5 éve.

Jol kijövünk,mindenröl együtt döntünk,de sohasem felejtek!

2021. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert van egy közös gyereketek, még nem kell a másikat szeretned.


Az én volt férjem egy undorító, aljas ember volt a házasságunk alatt, szeretőt tartott, és fel is csinálta a nőt.


Amikor jön a gyerekért, akkor köszönünk egymásnak, átadom a gyereket, ennyi. Tanulni valót, szülői értekezletet messengeren leírom neki és kész. Férjem szeretőjének ugyanez: ha el akarja hozni a gyerekét, vagy a gyerekem el akar menni az öccséhez, akkor messengeren egyeztetünk, hogy mikor jön, meddig marad, stb.

2021. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon egyszerűen. Válás után nem rólad és a sérelmeidről szól a dolog, hanem a gyerek boldogságáról. Ha nem tudod félretenni, azzal nem az exnek ártasz, hanem a gyereknek.

Nem kell szeretni az exed. Nem kell jópofizni vele.

Akár utálhatod is... De ezt ne a gyerek előtt.

2021. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!