Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kerget a gyerek a szobából?

Ki kerget a gyerek a szobából?

Figyelt kérdés

Gyermekem 2 éves és utóbbi időben azt vette fel, hogy addig bömböl és üvölt, tol lök magától el amíg ki nem megyek a szobából aztán el alszik. Eddig csak a déli alvásnál volt ilyen, de most este is. Mennyire normális ez?

Nem annyira bújós gyerek, puszit ad meg hasonlók de nem mondanám kifejezetten ragaszkodó/ölelkező természetnek.



2021. szept. 11. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normális. Minek @asztatod? Tedd be az ágyba, és hagyd aludni.
2021. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mit akarsz vele csinálni? Leteszed aludni, kijössz, ez a normális.
2021. szept. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem @asztatom, csak ugye egy szobában alszunk, még nem költöztünk el az új lakásba. Azért így kicsit durva, hogy 2 évesen kitesz a saját hálómból
2021. szept. 12. 06:45
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ja úgy már más. Upsz :D akkor megvárod, amíg elalszik, majd visszasunnyogsz :D

Néha az én másfél évesemre is rájön ha nagyon álmos, hogy sír amíg ki nem megyek.

2021. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem másfél éves és ugyanezt csinálja. Megorülök már, fogalmam sincs mit akar.., 😁
2021. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aludjon a konyhában🤣
2021. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Oh mit nem adnék ha az én gyerekem is ilyen önálló lenne. De 3 évesen is úgy ragaszkodik hozzám mint egy két hetes csecsemő...😆 milyen jó lenne ha legalább időnként kiküldene, vagy legalább nem egész nap a fenekemben lógna 😅
2021. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire volt hatással erre a viselkedésre az, hogy mikor pici volt nem nagyon hurciztam össze vissza, meg igyekeztem nem kézre szoktatni, mert gerinc problémáim vannak. De ő nagyon kis önálló gyerek, nem matrica ami egyrészt jó is. Viszont ez rosszul esik vazze
2021. szept. 12. 09:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, a gyereked természete ilyen..Más se hurcolja, és mégis akarja az anyja közelségét, más meg hurcolja a gyerek meg mégis jobban elvan egyedül..Az enyém is önálló, önállóan akarja, hogy ott legyek, és ezért önállóan tesz is, addig üvölt, amíg ott nem vagyok.. Irigykedek kicsit arra, hogy van szabadidőd:). Ha neki így jó, legyen neked is!
2021. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!