Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vagyok nagyobb jótékony...

Mikor vagyok nagyobb jótékony vagy kártékony hatással a gyermekem egészségére? Magzatként vagy születése után?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 hetes vagyok és még dolgozom, sajnos elég messze az otthonomtól. Napi 8-9 óra munka és 4 óra utazás után sem időm sem energiám nincs főzni. Szendvicseket, készételeket, joghurtot, zöldségeket, gyümölcsöket eszem. Legfeljebb hétvégén van rendes főtt étel. Tudom hogy nem túl változatos és egészséges, de amíg dolgozom, ez van. Ezzel mennyire károsítom a babám egészségét? Nem baj ha csak januártól tudok jobban odafigyelni az étkezésemre? Főleg ha ezt folytatom születése után is.
2021. szept. 14. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Ez így nem jó, egy életre tönkreteszed, most van a fejlődése érzékeny szakaszában.
Nem jó, de rosszabb is lehetne, csak ha több időd lesz tényleg jobban figyelj oda
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A második áll közelebb a valósághoz, de ha nem cigizel, nem iszol alkoholt, nem csupa egészségtelen nasival tömöd magad, akkor teljesen jó a mostani érkezésed.
2021. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
És aki kihány mindent annyira rosszul van gyakorlatilag az egész terhessége alatt? Na ugye. Ne aggódj 😊
2021. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja nem lesz a gyereknek, ami kell neki azt elvesz tőled, úgyhogy a szegényes étrend maximum neked fog ártani.
2021. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem szükséges a fött étel, anélkül is mindent be tudsz vinni, amire szükséged van.
2021. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
*étkezésed
2021. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megnyugtattatok. Arra persze figyelek hogy kifejezetten káros ételeket ne egyek, de azért a készételekben is ki tudja mi van. Januártól, illetve karácsonytól viszont otthon leszek, ráérek majd főzőcskézni meg salátákat csinálni. Szedek egyébként vitaminokat. Csak azért aggódtam, mert azt nem tudom hogy minden átszívódik e a magzatnak vagy kiválogatja amire nincs szüksége. Mert tényleg nem szeretnék ártani neki.
2021. szept. 14. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Őt ott hét lakat őrzi minden bajtól kis túlzással úgyhogy ne izgulj ezen.
2021. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

A szendveicsben sincs ám semmi egészségtelen, csak a szénhidrát rajtad fog meglátszani 😁

De alkoholista, drogfüggők is szülnek egészséges gyerekeket, pedig nekik biztos hogy nem a vitaminbevitel az elsődleges, szóval relax. Ne éhezz, bár ott van Etiópia is...szóval nyugi.

2021. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a főtt ètel ,,rendes" ètel, a szendvics, zöldsèg, joghurt, gyümölcs is az. Semmi baja nem lesz a gyerekednek.
2021. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Zöldségen, gyümölcsön és szendvicsen vígan el lehet élni alkalmankénti főzéssel.


Én ebben semmi tragikusat nem látok. Mennyivel lenne jobb ha sajtos tejfölös tésztát meg tejberizst ennél minden nap?

2021. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!