Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen ajándék?

Szerintetek ez milyen ajándék?

Figyelt kérdés

A drága kicsi fiam jövőhónapban lenne 2 éves😟

Urnában van, nagyon kevés a hely ezért nem szeretnék álló koszorút..

Születésnapja alkalmából szeretnék most csináltatni egy plüss macit aminek a pólóján az ő fényképe lenne vagy egy mikiegér és egy kettes szám mellette szerintetek valamelyik jó lenne? Illik egyáltalán ilyet kivinni? Vagy nektek lenne valami jobb ötletetek?


2021. szept. 21. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt illik,amit csak szeretnél. Nagyon sajnálom. <3
2021. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy mit illik vagy mit nem. Azt vigyél, amit te szeretnél, ami a te lelkednek jól esne.

Nagyon sajnálom, hogy így alakult :(

2021. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a macit otthon tartanám, és a sírhoz (urnához) vinnék virágot, mécsest stb.

Az az egyszerű oka hogy benne van a pakliban hogy ellopják a macit, és szerintem az lelkileg elég mellkasbavágó. Nálunk nem volt jellemző ilyen, de édesanyám sírjáról is elloptak egy gyönyörű kőből és kavicskból készült szívet. Annyira lélektörő ilyet átélni, mintha őt lopnák meg, közben tudom hogy ez nem teljesen így van és a tolvajnak semmi sem szent. Nem tudom jobban elmagyarázni, szar érzés.

2021. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép ajándék, de én sem vinném ki a sírhoz, pont amiatt, hogy ha eltűnik, az nagyon rosszul fog esni.

Tartsd otthon a macit, és vigyél virágot, mécsest...

2021. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen egy egyszerű gyertyát el lopnak hogy száradna le a keze az ilyennek....

Ki vinni én sem vinném ez miatt ha szeretnél csináltass ilyet és én otthon tartanám.

Részvétem 😢

2021. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Illik, nem illik...Gyaszban nincs ilyen kérdés. Az illik, ami neked jól esik. A te szeretted, a te veszteséged, a te gyászod, te vagy az, akinek el kell döntenie, mit és hogyan tesz ezzel kapcsolatban.

Személyes véleményem nekem is az, mint valamelyik hozzászólónak, hogy inkább otthon tartsd azt, ami szép, vagy nagyobb a nagyi, érzelmi értéket képvisel, mert kapásba semmi se szent az embereknek.

2021. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!