Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan hatott a szülés a...

Hogyan hatott a szülés a ferjetekre? Jó hatással volt ra hogy bent volt és végig nézte vagy esetleg elájult,megijedt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mindkét gyereknél bent volt, semmi baja nem lett tőle. Szerencsére se nem ijedős, se nem ájulós.
2021. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem azt mondta, hogy nagyon jó élmény volt. Mondjuk, terhesség alatt végig azt mondta, nem akar bejonni, pont azért mert fél hogy elájul, és az szerinte ciki 🤷‍♀️ aztán amikor vajúdás alatt ráébredt hogy nem fog egy cseppnyi vért se látni, akkor döntött úgy hogy bent marad.

Hátránya annyi lett, hogy szerinte, külső szemlélőként az az 5-6 nyomás tök gyors volt úgyhogy nem is olyan vészes a szülés, nem érti nekem miért fájt 😂 de nyugi, majd tökön rúgom és megérti


Akikkel beszéltem ismerősök, ők azt mondták, aki elájult, az a vér miatt, de nem tudom, nem értem hogy látták

2021. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jól reagált rá. Támogató volt.
2021. szept. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek találta, csak sajnálta, hogy nem vághatta el a köldökzsinórt, na meg szívesen megtapogatta volna a placentát 🤦‍♀️🤮
2021. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Megijedt

Rosszul lett

( mi majdnem ortmaradtunk)


De abszolút jó hatással volt rà.

2021. szept. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem bánta meg, hogy bejött. Ő jól viselte, én már kevésbé 😅 de nem lett rosszul, nem ájult el. A következőre is be akar jönni.
2021. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon örült, hogy bent lehetett. Végig nézte az egészet. Utána még sokáig emlegette, hogy mekkora élmény volt.
2021. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt semmi gond. Végig ott állt/ült mellettem, nem az alsó részemet nézegette. Adogatta nekem a vizet, mert folyamatosan szomjas voltam. Elvághatta a köldökzsinórt. Most várjuk a következőt és azt mondta, mindenképp bent akar lenni.
2021. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy normális férfinek ez egy életre szóló élmény.Amelyik meg csak nyafog,az tudja magárol hogy nem bírja az ilyet,akkor ne menjen be!
2021. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Két császármetszésem volt, mindkettőnêl bent volt a férjem is. Rossz volt látnia, hogy olyan kiszolgáltatott helyzetben vagyok, vért is látott fröccsenni, de segített a jelenlétével és ő foghatta meg elsőként a babákat. Vigyázott rájuk, míg engem bezártak, ettől én is nyugodtabb voltam. Ő nagyon büszke erre és nagy élmény volt neki. Nem távolodott el tőlem azóta sem és a babák születésének is részese volt, nem csinálnám másképp.
2021. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!