Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék barátnőm kislányainak?

Figyelt kérdés

Megyek haza Magyarországra és barátnőm két kislányát is mennék meglátogatni. Még nem láttam őket de gondolom mindenük megvan meg rossz is vagyok az ajándékozásban ezért nem tudom mit kellene vinnem nekik. A nagyobbik kislány 1,5 éves a kisebbik pár hónapos. Sajnos nem tudok túl sokat költekezni jelenleg de leginkább valami kis játékra gondoltam. Nem szeretném megkérdezni mire lenne szükségük mert látom, hogy mindenük meg van egyébként.

Anyukák ti milyen ajándéknak “örülnétek” ennyi idős gyerkőcötöknek?

Nálunk szokás az is, hogy levásárolható ajándékutalványt adnak ajándékba egy baba boltba. Otthon ez mennyire megszokott? Vagy az gáz lenne?



2021. szept. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert azt látod, hogy megvan mindenük, még akadhat éppen valami, amire éppen szükségük van... Én azért megkérdezném.

De IKEA-ba vannak jó, biztonságos cuccok ilyen korú gyerekeknek. Az utalvány is jó ötlet.

2021. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami jopofa fürdős játékot, az nem szokott sok lenni ott sem, ahol egyébként minden megvan, a gyerek meg örül a változatosságnak.
2021. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mennyit szánsz rá. Én most a 1,5 évesemnek duplókat veszek, mert imádja. Kérdezd meg van-e nekik, és ha van akkor melyik márka, ahhoz szeretnél kiegészítőt.
2021. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a külföldi barátnőm pénzt adott, alig akartam elfogadni, de igaza volt, vettem belőle olyan játékot, aminek tényleg örült a lányom.
2021. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbnak marokkréta, a kicsinek valami basic rágóka, csörgő.
2021. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egyforma puha plüss babákat vennék amikbe beleíratnám a nevüket

pl

[link]

2021. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én könyvnek örülnék, az mindig jól jön. Az lehet közös ajándék is, írtad, hogy nem tudsz sokat költeni.
2021. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!