Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaváró buli szervezése?

Babaváró buli szervezése?

Figyelt kérdés

Valaki csinalt már ilyet?

Két legjobb baratnőm is babát vár 1 hónap külömbséggel.

Szeretnék mindkettejüknek külön-külön egy bulit.

Hogy kell ilyet szervezi?

Kit illik meghívni?

Hogy zajlik az ilyen?

Nem ilyen fiú vagy lány bulit akarok.



2021. szept. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

*külöNbséggel

Először kérdezd meg, hogy egyáltalán akarnak-e ilyet, mert én pl a hátam közepére sem kívánom. Ha a barátnőid akkor csak vannak közös barátok, csak tudod, hogy kik a közeli ismerősei akikkel szívesen eltöltenének egy délutánt. Szerintem ilyenkor inkább kevesebb közeli ember legyen, mint 30 fős gigaparti, az nem túl személyes. Az, hogy hogy zajlik az attól függ, hogy mit szervezel, lehet játszani, eszegetni, beszélgetni, teázni stb, nyilván társaságfüggő.

2021. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kössz a javítast😅Néha elírom nem vagyok magyar.

Meglepetésnek szánom.

Nincsenek közül barátok.

Az egyiknek csak én vagyok mint barátnő.A másiknak van egy de azt nem ismerem.A két barátnőm nem barátnő egymással.

Nem lenne sok ember,csak páran.

A lakásomban rendezném.

2021. szept. 29. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is olyanokat kell meghívni akikkel a babaváró szülők jóba vannak/barátaik esetleg szüleik vagy családtagjaik.

Mint minden bulira kell kaja/üdítő/alkoholos italok/nasi. Sok helyen a baba nemének megfelelő színű dekor, ha megvan a baba neve akkor azzal ellátott dekor. Általában egy ilyen eseményre visznek a szülőknek ajándékot (pelenkatorta, kisruhák, hasznos babaholmik).

2021. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit tennék a helyedben:

-megkérdezném szeretnének-e ilyesmit

-ezután megbeszélném velük, milyen hangulatú eseményt szeretnének (lehet valaki csak a szüleit, tesóit, 1-2 barátot akar, otthon, más meg fényűző partyt kibérelt hellyel, sok vendégel, megint más meg be akar ülni a kedvenc törzshelyére pár ismerőssel...stb)

- Ha szeretne bulit és olyan a helyszín, program, akkor sütnék sütit, csinálnék egyéb kaját (pl saláta/hús/vega kaja (ha van ilyen vendég, nem baj, ha neki is van opció mit enni)), vennék 2 zacskó chipset, egy üveg nem olcsó, s nem drága bort, 2-3 üdítőt

-Játszós emberek esetén hoznék társas/videójátékot, amivel szórakozhatunk

-Tortából én kerülném a pelenka tortát (valamiért, ha ilyen fura ortát eszek (pl sonkatorta), akkor mindig az adott tárgy ízét és szagát érzem és erőltetnem kell magam, hogy csak tortás ízt érezzek), úgyhogy max ilyen "Boldog babavárást" feliratot rakatnék (esetleg raknék) a tortára, amit vagy cukrászda csinálna a leendő szülők kedvenc ízében vagy én dobnám össze házilag (kiszámolnám melyiknek jobb az ár-érték aránya)

-Ajándékra pedig rákérdeznék, minek örülnének, nem szeretnék olyasmit adni, amire nincs szükségük és csak kacat lenne belőle.

2021. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
A pelenkatorta összehajtott pelenkákból készült "torta". Így kicsit igényesebb odaadni mint zacskóstól
2021. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!