Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 évesen késő szülni?

35 évesen késő szülni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy is.. 30 felett kellene mindenkinek gyereket vállalni szerintem
2021. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Remélem nem, mert ha minden jól megy, én akkor fogok.

Egyébként valahol feszélyez a dolog, mert jó lett volna fiatalabban szülővé válni, de hát akkor még nem volt megbízható, szerető társam, akivel ezt meg lehetett volna lépni.

Sajnos az élet nem mindig a nagykönyv szerint alakul.

2021. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Elsőt igen.
2021. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
94%

Ez mindig csak utólag derül ki.

Mi nagyon fiatalon lettünk szülők, mégsem értük meg mindketten a gyerekünk érettségijét,1-2 ismerősöm későn vált szülővé, múlt héten temették egyiküket, még alsósak a gyerekei.

Kiszámíthatatlan az élet...

2021. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tragikusan késő.

Ha 45 lennél, akkor lenne ezen érdemes elgondolkodni, de vannak akik azt is bevalalljak még.

2021. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Minden élethelyzet más, kell hozzá megfelelő partner, az az első. Van ismerősöm, akinél nagyon nem akart összejönni az első 34 évesen sikerült, 4 gyerekük van.
2021. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Azért az is nagy túlzás, amit az első mond, hogy 30 felett kéne szülni mindenkinek. Engem 32 évesen szült anyukám, de volt hogy szégyelltem a sok fiatalabb mellett. Meglátszik a kor.
2021. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Mármint az elsőt? Vagy úgy általában? De a válaszom az, hogy a mai világban nem, hiszen még így is bőven megéred valószínűleg az unokák felcseperedését. Amikor a várható élettartam nem volt 35 év sem, meg szociális háló sem létezett még, az persze más helyzet volt, hiszen a gyerek könnyen árván és nincstelenül maradhatott.
2021. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Hanna S ***** válasza:
92%
Az én anyukám 42 évesen szűlte meg az öcsémet,úgyhogy nem kêső még🙂
2021. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem pl. pont ez az ami egyáltalán nem kéne, hogy szempont legyen, hogy ciki lesz a többi anyuka között. Mellesleg ha minden nő harminc fölött szülne akkor nem is kéne szégyellni, mert normális lenne.


Szerintem akkor szülj, ha készen állsz rá, ne szülj korábban csak azért, mert fiatalon jobb szülni ha még nem állsz készen a gyerekre. A szülés egy dolog de a nevelés még nehezebb.

2021. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!