Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért neveli bele a legtöbb...

Miért neveli bele a legtöbb szülő a gyerekébe, hogy a meztelenség bűn? /tisztelet a keveseknek, akik másképp gondolják/

Figyelt kérdés

Nyáron sport tábort tartottunk és voltak olyan tizenévesek (fiúk és lányok is), akik egész idő alatt nem voltak hajlandóak zuhanyozni (6 nap!!!), a másik fele meg bugyi/melltartó illetve alsó nadrágban zuhanyozott. Csak páran mertek levetkőzni.

Én nő vagyok és a lányokat kérdeztem (de a fiú szakasz is ilyen), a válasz általában csak röviden annyi volt, szégyenlik magukat. Teljesen le voltam döbbenve. Hát kérdem én, milyen szülő az ilyen, aki ilyenné neveli a gyerekét? Mert erről vastagon nem a gyerek tehet!



2021. okt. 10. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
89%
#10, a különbség az, hogy fürdőruhában engedéllyel láttok minket, fehérneműben meg engedély nélkül.
2021. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim válasza:
80%

12.-re.



Az üzletben egy fiatal nő százdollárossal akar fizetni. A pénztáros alaposan megvizsgálja a pénzt, majd azt mondja:

- Sajnálom, asszonyom. Ez a százdolláros hamis.

- Hamis? - sikolt fel a nő. - Hiszen akkor engem megerőszakoltak!

2021. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan. Ha fehérneműben megyek strandra, nem zavar, ha megnéznek, mert az strand. Minden más esetben úgy lát, hogy nem akarom, hogy lásson.
2021. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
91%
Engem az érdekelne, mégis hogy nézett ki a zuhanyzó a táborban, hogy levetkőzni "merni" kellett hozzá. Volt normális külön női és férfi zuhany, függönnyel?
2021. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
89%

Minek kellene idegenek előtt meztelen lenni? Tarts te is tiszteletben, hogy ő nem akar, egyáltalán nem feltétlen szülőn múlik, és az, hogy te ledobod a textilt bárki előtt az sem jó.

Be kellett volna osztani, hogy ki/mikor tud zavartalanul fürdeni! Ez jelentené a felnőtt megoldást..

2021. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim válasza:
100%

Én sem szeretem ha mások előtt kell fürdeni, vagy más fürdik előttem pucéron.

A szüleim vagy a gyerekeim és a férjem fürdetése, gondozása, ápolása természetesen más lapra tartozik.

2021. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

“...akik egész idő alatt nem voltak hajlandóak zuhanyozni (6 nap!!!)”


Nos, ez nem feltétlenül igaz, csak te nem láttad!

Én sem zuhanyoztam plénum előtt, mert van rajtam egy tenyérni tűzfolt, pont a köldököm alatt. Ezért éjszaka zuhanyoztam, egyedül, nyugodtan.

Az már más kérdés, hogy most már 40 évesen totál leszarom az ilyesmit és simán lezuhanyozom uszodában, kórházban, de fiatalként, kamaszként el nem tudtam volna képzelni.

2021. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
55%

Kerdező a tizen eves fiukra vagy lanyokra gerjedsz ?

Nem vagyok kivancsi mas nemi szervere en sem mutogatom masoknak. Miert kellene csupaszon maszkalnom meg zuhanyoznom masok előtt ? Ez olyan szamomra mint a szarás. Szepen egyedül bezarkozva.

2021. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező egy phasz. Mellesleg nincs is igaza. Az én szüleim simán mutatkoztak meztelenül, én meg még a strandon sem vetkőzök le ismerősök előtt fürdőruhára. Ez van. Senkinek semmi köze a testemhez, én pedig nem vagyok kíváncsi a másokéra.
2021. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

"Kerdező a tizen eves fiukra vagy lanyokra gerjedsz ?"


Annyira tudtam, hogy megjelennek a látens pedofilok a kérdésre.


Szilárdan hiszem, hogy beteges dolog a teljesen hétköznapi zuhanyzóban nem levenni a ruhát.

2021. okt. 10. 15:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!