Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért neveli bele a legtöbb...

Miért neveli bele a legtöbb szülő a gyerekébe, hogy a meztelenség bűn? /tisztelet a keveseknek, akik másképp gondolják/

Figyelt kérdés

Nyáron sport tábort tartottunk és voltak olyan tizenévesek (fiúk és lányok is), akik egész idő alatt nem voltak hajlandóak zuhanyozni (6 nap!!!), a másik fele meg bugyi/melltartó illetve alsó nadrágban zuhanyozott. Csak páran mertek levetkőzni.

Én nő vagyok és a lányokat kérdeztem (de a fiú szakasz is ilyen), a válasz általában csak röviden annyi volt, szégyenlik magukat. Teljesen le voltam döbbenve. Hát kérdem én, milyen szülő az ilyen, aki ilyenné neveli a gyerekét? Mert erről vastagon nem a gyerek tehet!



2021. okt. 10. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

"Ugyanis a testi változásokkal együtt kialakul bennük egy teljesen normális szeméremérzet."


A kamaszkornak ehhez az égvilágon semmi köze. Nem normális, hogy ennyire gátlásos legyen 3 ból 1 fiatal, hogy a saját higiéniáját feladja, csak hogy még véltetlenül se lássa meg más a testét.

2021. okt. 10. 15:02
 22/69 anonim ***** válasza:
87%

20 - ezzel csak az a baj, hogy te ugyanúgy betegesnek nevezel embereket a szokásaik miatt, mint azok, akik szerint a meztelenség beteges. Nem tudom, mért kell csak a saját véleményünket normálisnak tekinteni, mindenki mást pedig hülyének.

Én ezt egyébként úgy írom, hogy otthon nonstop meztelen vagyok, szívem szerint az utcán is úgy közlekednék, de figyelembe veszem, hogy az másokat zavarna.

2021. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
88%

Nem a szülő neveli belé. Azt meg főleg nem, hogy bűn. Egyszerűen vannak szégyenlősebb emberek. Tudod, nem vagyunk egyformák.


Vastagon a szülő tehet?

Mikor mindennapos dolog, hogy a gyerekek bántják és csúfolják egymást minden apró dologért? Na jó, erről a szülői is tehet.

Meg amikor szerencsétleny serdülő gyerekek azt látják, hogy mindneki tökéletes az Instán, ők meg nem olyanok.

2021. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
92%

"3 ból 1 fiatal, hogy a saját higiéniáját feladja"


Nem tudom, mennyit lódítasz, de 3-ból 1 tuti nem. Esetleg akad 1-2.

2021. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
OK, visszavonom, nem beteges (tényleg kicsit erős volt), de akkor is elkeserítő számomra. Gondolhatjátok milyen lesz a többi emberrel a kapcsolata, ha még saját magát sem képes elfogadni.
2021. okt. 10. 15:06
 26/69 anonim ***** válasza:
93%
Honnan vrszed, hogy nem zuhanyoztak? Hogy nem tömörültek ott "főműsoridőben"? Én sem tenném. Keresnék olyan időpontot, amikor a kutya sem fürdik.
2021. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
80%
Most mi van ebben oylan extra, az hogy mások elött nem szambázik pucéron?
2021. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
73%
Te egy pedofil vagy kerdező es ilyenkere bizzak a szulok a tizeneves gyerekeik taboroztatasat
2021. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
76%
Ááá, nem pedofil, csak türelmetlen!
2021. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
87%

"Gondolhatjátok milyen lesz a többi emberrel a kapcsolata, ha még saját magát sem képes elfogadni."


Mondjuk lehet, hogy teljesen jó lesz, mint a legtöbb nyilvánosan nem nudizó embernek.

2021. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!