Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért neveli bele a legtöbb...

Miért neveli bele a legtöbb szülő a gyerekébe, hogy a meztelenség bűn? /tisztelet a keveseknek, akik másképp gondolják/

Figyelt kérdés

Nyáron sport tábort tartottunk és voltak olyan tizenévesek (fiúk és lányok is), akik egész idő alatt nem voltak hajlandóak zuhanyozni (6 nap!!!), a másik fele meg bugyi/melltartó illetve alsó nadrágban zuhanyozott. Csak páran mertek levetkőzni.

Én nő vagyok és a lányokat kérdeztem (de a fiú szakasz is ilyen), a válasz általában csak röviden annyi volt, szégyenlik magukat. Teljesen le voltam döbbenve. Hát kérdem én, milyen szülő az ilyen, aki ilyenné neveli a gyerekét? Mert erről vastagon nem a gyerek tehet!



2021. okt. 10. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
86%

26-os Ennek mi köze az önelfogadáshoz?

Semmiféle szégyenérzetem nincs az aktuális párom előtt, de nem vetkőzöm mindenki előtt.

2021. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
63%

Nagy Zsuzsa, 39 éves. Ha valaki ismer ilyen táborvezetőt, ideje lenne kicsit utánajárni és megtenni a feljelentést.


Persze a tinifiúknak sokszor bejönnek a milfek, de van egy olyan érzésem, hogy Zsuzsó néne nem pont ezt váltja ki belőlük, ezért tart hisztinapot a Gyakorin. :)

2021. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
33 - és ki az a Nagy Zsuzsa?
2021. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
90%
Talán a táborokban úgy kellene kialakítani a fürdőket hogy (egyesével) zárhatóak legyenek ne nyitottak, ne lehessen belátni senkinek, főleg amilyenek a tinédzser fiúk még rá is tesznek egy lapáttal, mert még kukkolnak is! Nekem a mai napig nagyon rossz emlék, hogy a fiúk meglestek fürdés közben. A tanárok pedig csak megvonták a vállukat hogy fiúk és kíváncsiak... Utána végig fürdőruhában fürödtem.
2021. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
87%
Mégis miben befolyásolja a többi emberrel való kapcsolataikat?
2021. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
87%

Mert te aztán nagyon tudod, hogy pont egy sporttáborban háromból egy nem zuhanyzott 6 napig, amikor a nagy melegben megizzadtak. Elájultak volna egymás mellett a szagtól, nem gondolod?


Nem a szülő neveli vagy nem neveli ilyen szempontból jól vagy nem jól (szemérmesség). Pont a kamaszok alapból szégyenlősek egymás előtt, főleg, ha még zuhanyfüggöny sincs. Ezt kellene megoldani a táborban, nem itt háborogni. Akkor neked sem lenne itt miről kérdezni, ráadásul jó nagy hülyeséget.

2021. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy nem volt zuhanyfüggöny, és azért nem akartak egymás előtt zuhanyozni, azt viszont még mindig nem válaszoltad meg, hogy te honnan tudod, hogy ki mibe és mikor (vagy mikor nem) zuhanyzott?
2021. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
89%

Tippem szerint ez troll kérdés.


Nyári táborról szól a kérdés (és maga a szituáció is nyárra utal).

Iskola van másfél hónapja és most teszi föl a kérdést.

Szerintetek ez így reális?

Aki ezen akkor és ott fennakadt, az a tábor után 1-2 héten belül ezt megkérdezte volna.

2021. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ez a válasz, hogy szégyenlik magukat... ez is életszerűtlen. Lesnek a fiúk, kinevetnek a nagyok, nem akarom mutogatni magam - mindegyik normálisabb válasz, mint tiniként szembenézni a sebezhetőségeddel, és kijelenteni, hogy szégyenlős vagy, pláne egy minden lében kanál tanárnak (bár remélem, csak konyhás néni volt, nem oktató), aki azon gondolkozik, ki hogy fürdik.
2021. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
39%

Nagy Zsuzsa, 39 éves. Ha valaki ismer ilyen táborvezetőt, ideje lenne kicsit utánajárni és megtenni a feljelentést.


Persze a tinifiúknak sokszor bejönnek a milfek, de van egy olyan érzésem, hogy Zsuzsó néne nem pont ezt váltja ki belőlük, ezért tart hisztinapot a Gyakorin. :)


NAGY ZSUZSA A HŐBÖRGŐ KÉRDEZŐ!

2021. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!