Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éve szültem császárral,...

1 éve szültem császárral, azóta szoptatom a fiam. Igény szerint, napi többször, éjszaka is. Még nem menstruáltam szülés óta. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

3 napja sárgás bó folyások van, kicsit érzékeny is a hasam alja. A mellbimbóm is érzékeny (csak az egyik), mikor szopik a fiam. Vagyis tegnap este óta nem nagyon akarja elfogadni a cicit. Inkább álomba sírta magát rajtam.. De nem fogadta el.


Ez már lehet a készülő menstruáció miatt?


2021. okt. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leh3tsz terhes is, ha nem védekeztetek.
2021. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem védekeztünk, ha jön a tesó, akkor szeretettel várjuk.


Szóval vagy menstruáció lesz, vagy baba is lehet? Mást semmit nem veszek magamon észre.

2021. okt. 11. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vagy vagy. Csinálj egy tesztet
2021. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt inkább valami gyulladásnak, betegségnek gondolnám. Azért a bő sárga folyás és a fájdalom nem terhestünet.
2021. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
1 éve nem menstruálsz. Akkor szerintem nem terhességről van szó...
2021. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!