Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak elszortan olyan èjjszak...

Vannak elszortan olyan èjjszakák 9 hónapos fiam sírására van hogy 4 perc elteltével sem ébredek,sőt olyan is hogy a férjem ébresztett,hogy sír a kicsi nem hallom ? Veletek volt már ilyen?Mi a baj,miert nem kelek?😭

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fáradt vagy, és/vagy éppen jó mélyen alszol. A férjed is marha jófej ám. Ha neki kell ébresztenie, akkor nyilván nem hallod.
2021. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az újszülöttem sírására sem ébredtem fel, mindig a férjem keltett hogy sír a kicsi...
2021. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik szobában alszik? Nálunk egy szobában van velünk, én arra ébredek, ha csendben felül. Míg cicizett éjjel, sokszor a férjem reggel kérdezte, hogy ma fent sem volt éjjel? Hát de, kétszer. Nálunk ő a mormota
2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom van aki igy be tud aludni.. Én rögtön meghallottam ha mocorgott is a madik szobaból, nyitott ajtónál. Szoptattam este is 4x kb, így meg volt szokva a féléberség, el se tudtam jutni mély alvásig.
2021. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat en a masik veglet vagyok,ha mar megfordul,felul,barmi ebredek...de mi is egy szobaban alszunk egyelore. Ez sem jo,feluletesen pihenek,hetvegen van,hogy a ferjem kikuld a nappaliba,vettunk egy dormeos matracot,mert a fiunk nem a legjobb alvo,most mar sokkal jobb,mint fel evesen volt..
2021. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen a másik szobában alszik mivel a 23 hónapos fiunk alszik velünk és érdekes ő végig alusza az éjjszakát de ha átfordul vagy vmi hangot ad ki vagy csak horkol 😁 ő rá röktön kinyílik a szemem...még a kicsi is egyszobába volt minden szöszenetre ..de igényelte a magányt mert a nagy nagyon mocorog alvás közbe meg van h hangosan álmkdik és mindig fel kelt rá nem tudott pohenni azota hogy külön van a kicsi az egész éjjszakát átalusza joo most jön a foga megszenvedi de eddig mindig felkelltem ha csak motyogott most nem értem..mondtak sokan hogy elkezdett egy ideje fájni a térdem porc kopás..ez van...és kaptam rá fajdalom csillapitot hogy azért itthon tevékenykedni ...valószínűnek tartják hogy néha elnyom es olyankor nem.ébredek fel...de sajna muszáj néha bevenni mert nem.tudok lábra állni.

De ez egy pár alkalom volt hiába veszem be a gyógyszert nem mindig nyom el annyira...hat nem tudom ..jooo nem fél óráig sir szegény csak 2-5 perc ig mire felébredek .csak olyan rossz érzés 😭 félek becsukni a szemem...meg is van ezetve időbe ejjszaka szival max 1 szer kel büfire.

Mégis olyan ..rul érzem magam...

Mit kéne tenni ?? Majd jobb lesz ?? Eddig nem.volt ilyen probléma ...😔😔😔

2021. okt. 14. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Bébiőr...az felhangosítja, azt biztos észre fogod venni hamar.
2021. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!