Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő amíg a...

Szülés után mennyi idő amíg a hüvely nagyjából visszaszűkült? Illetve normális, hogy vmi kidudorodik onnan? Az visszafog húzodni? Guggolva nyomodik ki mikor mosom akkor érzem. 6 és fél hete szűltem.

Figyelt kérdés
6 és fél hete szültem elég tágnak érzem magam ott lent megnéztem tükörrel is illetve guggolva kidudorodik vmi.nektek mennyi idő volt mig visszaszűkültetek? Ez a vmi vissza fog húzodni? Vagy esetleg méhsüllyedés lenne? Szűlés előtt nagyon szűk voltam. Hétfőn megyek dokihoz. Nagyon félek, hogy mit mond. Teljesen ki vagyok végigbőgtem az éjszakát. Férjemmel nem is merek szexelni félek hogy megundorodik tőlem. Amugy ballonos inditás volt másnap reggel 8 kor oxitocin és 4 óra múlva meg is volt a baba de elég szűk voltam belül is varrni kellett végül meg gátmetszés is volt.
2021. okt. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Intimtorna nagyon sokat tud segíteni a régi állapot visszaszerzésében.

Nem lesz 100/%-os persze sosem, de a férjed nem fog érezni semmit belőle, ne aggódj ezen egyáltalán.

2021. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Ugyan így vagyok vele :(

Nekem is bőven tágabb, kidudorodik. Illetve ha állok is érzem a hüvelyemben, hogy van ott valami.


Én 2 és fél hete szültem, azóta intimtornázok, de nem sok a változás :(


Én hívtam a dokit, annyit mondott, szűz már sosem leszek... szerintem nem hozzá megyek 6hetes kontrollra...

2021. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez még kevés idő egy szülés utáni regenerációhoz.2,5 hét az semmi még.Olyan fél év kellhet.Akkor is ha nem érzel már semmit, látszólag ok már.
2021. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Kettes, ha úgy érzed van ott valami, ne várj a 6hetes kontrollig. Lehet méhsüllyedés is akár, azzal meg nem éri meg húzni az időt
2021. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb most kezd rendeződni nekem… 5.5 hós a babám. Adj időt magadnak!
2021. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve szültem, most már teljesen okés minden, a gátvarrásnak maradt egy kis hege.
2021. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Aki úgy érzi van ott valami ne várjon. Tényleg.... Nekem egy Géztampont felejtettek bent. Egy tusszentesnel csúszott lenebb, akkor kezdtem érezni hogy van ott valami, 4 héttel szülés után mikor már budos volt a folyás, mentem el és vették ki. Ott tudtam meg, hogy azt éreztem.
2021. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!