Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S_zar anya vagyok? Ti mennyit...

S_zar anya vagyok? Ti mennyit aludtatok baba mellett? Egész éjjel figyeltétek?

Figyelt kérdés

1 hete szültem, sürgősségi császárral és a babám is 36 hetesen jött világra. Hál Istennek minden rendben van vele.

De anyósom szerint 0-24 be figyelni kellene rá mikor alszik akkor is...a férjemmel már lassan a kikészülés határán állunk..

Van legzesfigyelőnk meg minden pont a bajok megelőzésére.


2021. okt. 15. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik, aludj te is... :)
2021. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Persze… 1 hét alatt meghaltam volna. 😄 Ha alszik, aludj, éjjel-nappal. 😊
2021. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én is szinte mindig aludtam, amikor a pici is. Ettől nem leszel sz..r anya, attól inkább, ha nem vagy kipihent és emiatt nem tudod ellátni rendesen a babát. Anyósod hülyeségeket mond. A légzésfigyelőt nem hiába találták ki.
2021. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy figyeltem egész éjjel. Az embereknek alvásra is szüksége van. Anyósod esetleg ezt nem tudja?
2021. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Most 7hós a babó. Napi 3x alszik még és mminden egyes alkalommal alszok vele. Éjszaka légzésfigyelő de úgyis közénk kerül az éjszaka folyamán.
2021. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Aludj nyugodtan.

Azért van a légzésfigyelő.

2021. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra kéne figyelni 0-24-ben, hogy ne hallgassatok anyósra! Ha a baba alszik, akkor ti is tudtok, ha ébren van, nem tudtok. Ki kell használni az alvásidőt. Vagy B verzió: anyós éjjelente nézi az alvó gyereket. Addig ti is tudtok pihenni 😉
2021. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Atya világ


2 hetes a lányom. Ahogy alszik éjjel, úgy alszok én is. Eszembe nem jutna virrasztani.


(Nappal nem tudok aludni alapból, emellett van egy 2 évesem is)

2021. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez a kérdés nem valós, hanem egy görbe tükör, és egy másik kérdés ihlette pár kérdéssel lejjebb...
2021. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék arra, vajon anyós is éjjel-nappal ébren volt-e, mer' figyelni kell. Kizárt, hogy így tett volna, viszont több évtized távlatából, tét nélkül könnyű osztani az észt.
2021. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!