Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Készen álltál a gyerekvállalás...

Készen álltál a gyerekvállalásra, amikor megtudtad, hogy szülő leszel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tervezett gyerek.
2021. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Tervezett gyerek volt. Ami utána történt, arra nem álltam készen 🤣
2021. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Akkor azt hittem, hogy igen, sőt még akkor is magabiztosak voltunk mikor a harmadik megszületett. 3 csemete kis korkülönbséggel, minden fantasztikus volt egy darabig. Az évek alatt aztán sorra kaptuk a pofonokat (autizmus, adhd, beszédfogyatékosság, enyhe értelmi fogyatékosság...) Utólag már látom, hogy piszkosul nem voltunk még tisztában az esetleges nehézségekkel.

Most már csak remélni tudom, hogy együtt mindennel megbirkózunk és fel tudunk nőni a ránk váró feladatokhoz.

2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem! Már iskolás, de még mindig nem állok készen rá
2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam igen,de így utólag kissé elbizakodott gondolat volt ez,😂 Szintén tervezett gyerek.
2021. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk is tervezett gyerek. Addig, amíg nem éreztem magam felkészültnek, el sem kezdtünk próbálkozni, pedig a férjem már 2-3 évvel hamarabb babázott volna. Én úgy voltam vele, hogy amíg nem érzem magam teljesen felkészültnek, addig nem szabad belevágni.


Még csak 15 hónapos, szóval egyelőre tartom a felkészültségem illúzióját, de kíváncsi vagyok, amikor majd nehéz lesz ez a gyereknevelés dolog, akkor majd hogy látom :D

2021. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nem volt tervezett az első (21 évesen szültem). De amikor pozitívat teszteltem mégis úgy éreztem készen allok ra. Egyből elkezdtem más irányba terelni az eletem, viszonylag rugalmas voltam.

Szüleim nem voltak készen a nagyszulosegre, őket eléggé megviselte a hir. :)

Azóta már van egy tesoja is a nagynak <3

2021. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, de felnőttem a feladathoz.
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 6 évet vártunk rá.
2021. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett volt és nagyon örültem neki, de voltak és néha újra vannak kétségeim az alkalmasságomat illetően :D
2021. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!