Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen bajai lehetnek egy...

Milyen bajai lehetnek egy születendő gyermeknek?

Figyelt kérdés
Milyen betegségekkel szulethet, olyan amire nincs szűrés, ultrahangon nem latszik van ilyen?

2021. okt. 30. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem tudom mennyire számít betegségnek, illetve, hogy ilyenre vagy maradandóra gondolsz-e, de pl a fiam valamilyen okból enyhe fertőzéssel született, egyből inkubátorba került, nem volt jó a légzése, többször le kellett szívni a tüdejéből a váladékot. Ezt ultrahangon sem láttuk, illetve nem is tudtuk, hogy ez lesz.
2021. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan betegség,ami csak később derülhet ki. Például autizmus . Semmi jele nincs magzati korban, csecsemő korban lehetnek arra utaló jelek, de biztosra csak néhány évesen mondják ki.
2021. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen ilyenre is gondoltam.

Tudom, hogy autizmis pl. Csak később derul ki, de arra gondolok amit rögtön a szules utan mar kiderulhet

2021. okt. 30. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Meg az se mindegy, hova jársz ultrahangra.

Van, amit állami sztk rendelésen úgy figyelmen kívül hagynak mint a huzat. Nekünk is ez volt.

Magán rendelésen meg simán meglátták.

2021. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1-2 éves kor után derült ki: autizmus, adhd, szívzörej.

Barátnőméknél: down szindróma. Amnion nem volt, down szűrése jó volt, uh-n mindent rendben találtak, magánba járt. Születése után csináltattak genetikai vizsgálatot, az igazolta.

Szomszéd gyerkőcnél dongaláb, már többször volt műtve, szépen javul.

2021. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájpadhasadék. Elvileg látszik az ultrahangon, de nem mindenkinél nézik/veszik észre.
2021. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Kb bármi. Kolléganőm kisfia 3 hónapot élt. A terhessége utolsó hónapjában derült ki, hogy szívbeteg. Mondjuk ez szerintem köszönhető a csodás covid “ellátásnak” is, miszerint

-nem vérzik?

-nem.

-viszlát.

2021. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szívbetegség van/volt, 2 hetes korában derült ki, 2 éves koráig szedett gyógyszert. A testvérei egészségesek.
2021. okt. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért vesznek idősebb nőktől magzatvizet, mert abból kimutathatók az olyan betegségek, mint a mongoloid idiotizmus és sok más génhiba.
2021. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!