Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros mamik! Nektek fájt...

Császáros mamik! Nektek fájt a vizelet ürítèse?

Figyelt kérdés

Egy hete császároztak. Érzem a vágást és a mozgásom még nem az igazi,de elvagyok vele

A pisilès viszont szörnyű!!!

Közben kezd fájni és a végén már kapaszkodnom kell úgy fáj és pár vèr cseppel vègződik+ begörcsöl a hasam, így előre hajolva jövök ki a wc-ből. Ez pár percig eltart és utána rendben vagyok.

Először a katèterre fogtam, aztán arra,hogy friss műtött vagyok,de egy hét után már azt gondolom nagyon nem normális.

Este ráadásul már hőemelkedésem is volt.

Arra gondoltam bemegyek ma a kórházba.

Vagy lehet ez még mindig a belefèr kategória?


2021. nov. 13. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem. Menj a kórházba.
2021. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen, szerintem menj be a kórházba.
2021. nov. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, fordulj orvoshoz!
2021. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg. Inkább fuss egy felesleges kört. Nekem abszolút nem fájt.
2021. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. De nem voltam lázas. Én az orvosomat hívtam. Akkor ő rá kérdezett hogy hogyan szedték ki a katétert. Mert nekem elég ideg beteg nővérke húzta ki és mondta a doki mivel nem óvatosan lett kivéve így megsérette a hugycsövem ami valószínű heges lett és amiatt fáj. Nekem majd 1 hónapig fájt minden vizelet ürítés. Nekem tozegafonyat javasolt meg sok sok folyadékot. De ttol függetlenül mivel neked volt hőemelkedésed kérdezz egy orvost meg.
2021. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szerintem a nem normális kategória.

Kétszer császároztak plusz volt még két műtétem, amikor katétert kaptam. Minden alkalommal kellemetlen volt jó pár napig a pisilés, de azért nem ennyire, amit te írsz. Ezzel már felhívnám az orvosomat.

2021. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházban.Nem normális, valószínű valami húgyúti fertőzésed van.
2021. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de csak az első 2-3 napban. Semmi más nem volt, csak ennyit, hogy csípett, amikor végeztem. Ezt már bent a kórházban jeleztem, de nálam a katéter miatt volt, el is múlt.

Szerintem is menj el vele orvoshoz, biztos ami biztos

2021. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen az elején sem, pedig fájt, mikor felrakták a katétert. Mindenképp orvos, szerintem valami fertőzésed van.
2021. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokáig tartott a felépülés de a vizeletürítés még a legelső alkalommal is maximum kellemetlennek mondható volt. Szerintem menj dokihoz mert valószínű valami fertőzés lehet..
2021. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!