Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert erzem azt, hogy mar nem...

Miert erzem azt, hogy mar nem szeretnem ezt a babat?

Figyelt kérdés

Iszonyu sok even keresztul probalkoztunk, remenykedtunk mire vegre valahara sikerult es terhes maradtam. Korabban mar volt egy 5 hetes vetelesem igy ehez a terhesseghez mar a legeleje ota negativan allok hozza.

Minden ejszaka rem almom van, most fogom betolteni a 6 honapot ..

Es maganyosnak bezartnak erzem magam. A csaladom beleszol mindenbe, hogy ne vegyek semmit a picinek ne is nagyon nezzek mert meg korai. Bar anyagilag is nagyon rosszul allunk es ugyerzem a sex miatt a ferjemtol is egyre tavolabb kerulok, vele sem tudok megbeszelni semmit szinte.

Az este mozgott bennem a pici, es en csak azon gondolkodtam hogy mibol fogunk neki kiteremteni mindent? Hogy lesz??

Milyen anya leszek ha mar most csak a streszt es a szomorusagot kapja tollem?

Es igen arra gondoltam es ki is mondtam a ferjemnek, hogy most a baba a legnagyobb gond forrasa mert oszejott de nem ugy elem meg ahogy kellene!

Olyan erzesem van elso perctol fogva hogy ugyis elfog menni, es allandoan csak ragodok.

Amikor mocorog ahelyt, hogy orulnek arra gondolok megutom es tobbe nem fog megmoccani.

Valaki volt ennyi idos terhesen hasonlo helyzetben? Mi lett a vege? Halva szuletes?



#baba #férj #rémálom #mocorgás #Megutom #Halva szuletes
2021. nov. 14. 05:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem marha gyorsan keress egy pszichológust, de minimum egy ingyenesen hívható lelkisegély szolgálatot. Segítségre van szükséged.

Lehet, hogy jobb lenne, ha lemondanál a piciről, és örökbefogadhatná valaki. Neki is, és neked is ez lenne jelenleg a legjobb megoldás. A következő 20-30-50 évben rengeteg probléma forrása lesz, ez egész biztos. Az, hogy emellett te mennyi örömöt élsz át, az 99%-ban rajtad múlik.

Nem vagyok orvos, de szerintem súlyos depressziód van. Szülés után olyan hormonális változás zajlik a testedben, ami depressziót okoz(hat). Még tovább fog romlani a helyzet. Ne várd meg! Kérj segítséget! Beszélj a védőnővel, ha más nincs. De mindenképp kérj külső segítséget! Ez ugyanolyan betegség, mint egy lábtörés, azt se otthon ülve várod, hogy majd elmúlik.

2021. nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Huuu, szerintem keress segítséget. Szegény babát ilyenkor sajnálom. Mondom ezt úgy, hogy én az első fiam születésekor nem éreztem a kötődést egy darabig. De meg sem fordultak ilyenek a fejemben. Hány éves vagy? Az írásodból úgy tűnik, még fiatal vagy, ha a szülők bele tudnak szólni.
2021. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy anyagilag nagyon rosszul álltok? És ha ez tényleg így van, akkor miért próbálkoztok évek óta a gyerekkel?


Sajnos, ha az ember olyan helyzetben van, hogy kérdéses a lakhatása, nincs mit enni, akkor nem tudja mi lesz, a saját fennmaradása is kérdéses, nem hogy még egy gyerekkel. Ezt nem lehet feldolgozni csak úgy.


Sokkal jobban lennél, ha már meglenne pár dolog a picinek. Nem kell semmi extrára gondolni, egy kiságy, pár ruha, akár használtan is. Egy kis sarokban berendezed neki a kuckót. Van sok ingyen elvihető cucc is és nem szégyen segítséget sem kérni.


Ez a baba már meg fog születni, ha akarod ha nem.


A férjeddel pedig beszélj, a kommunikáció fontos!


Illetve egy pszichológust is keress fel, aki tud segíteni!


Ha gondolod, írhatsz privátban.

2021. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Szóval sok éve próbálkoztok, úgy, hogy nem adottak az anyagi körülmények és a kapcsolatotok annyira sincs rendben, hogy egy félelmedről beszélhess benne?

Nyilván ha nem futja neki babaholmira, akkor pszichológusra se fogja, tehát ez az egész szituáció már megint egy átgondolatlan és értelmetlen gyerekvállalás, ahol a gyerek maga az igazán nagy áldozat... Több év próbálkozás közben amúgy gondolati szinten sem suhant át az agyadon, hogy a lepisilt pozitív teszt után jön csak a neheze?

2021. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt mondd meg, ha anyagilag szarul álltok, akkor jobb lesz egyszerre bevásarolni neki mindent? 3 hónap van a szülésig, és nem olcsók a gyerekcuccok. A másik, tudom, hogy most pont nem erre van szükséged, hogy valaki a neten leoltson, de meséld már el kérlek, ha anyagilag szarul álltok, minek kellett a gyerek? Mert az anyagi helyzet a forrasa minden gondodnak. Ha nem kellene félned miből neveled fel, máris sokkal pozitívabban állál hozzá.
2021. nov. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok, 30 eves vagyok.

Igen 5 eve probalkozunk, hogy sikeruljon a baba. Mivel nem jott ossze felujitottuk a lakast erre elment minden felretett penzunk. Plusz meg bank reszletet is kellet felvegyunk ra, es meg az sem volt eleg! Meg kell felvenni, hogy betudjuk fejezni . Igen emiatt felek, honnan lesz eleg penz a gyerekre is, mivel semmibol nem is szeretnek neki olcso szir szart venni! A kapott cuccok olyanok szamomra, hogy mindig is leneztem azokat akik mas szara utan sovarognak es nekik gyerek kell es most ebbe a szituacioba estem en is!

2021. nov. 14. 07:50
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Monj le róla szerintem is, van aki a fél karját odaadná egy babáert,de talán az egészet is.

Szerencsétlen nem tehet semmiről, ne így kelljen felnőnie.

Vannak alapítványok, ahol segítenek, a lelki részében is meg utána is.

Mert az egy dolog, hogy szar körülmények, de hogy még mem is szeretitek, várjátok. Kérlek, add meg neki az esélyt, hogy szeretetben nöhessen fel.

És ami fontos, jogy az eleteteket ti élitek, senkinek nincs joga beleszólni, hogy hogyan. Ha eldöntitek, hogy így lesz, akkor tarts ki, mert egy kisbabával rengeteg gond van és gyakorlatilag csak az az imádat ad erőt,amit érzel iránta, amikor negyedjére kel 6 ora alatt mert fáj a hasa,stb. Enélkül ezt nem lehet.

Ezekről a babákról olvasni, hogy megrázták, csontját törték, megölték. Inkább add örökbe.

2021. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez a karma.

Igy viszont egész más a szitu.

Azt hittem valami szerencsétlen megtört nő vagy,de nem...

Szóval most az a baj, hogy nincs pénz 17000ft/nm csempére a fürdőbe meg a babakocsi is 200e alatt lesz, mert ami ingyen van vagy 50ezerér az szar.

Add el a mercit aztán lesz pénz fél milliós kiságyra.

2021. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de én zsír új, párszor használt ruhákat adok le 3 havonta a családsegítőnek, amit kinő a lányom. Meg nem mondod róla, hogy használt, és valakiknek nagyon jól jön. Ha ezt lenézed, hát így jártál...
2021. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez így elég gáz Kérdező. Ha előbb teherbe esel, akkor szeretnéd, de most nem, hogy nem tudsz rá annyit költeni, mert csak használt cuccokra fogja futni? Akkor adjátok örökbe, aztán csodáljátok a szép lakást, amit majd vihettek a sírba, senki nem örökli. Szerintem mondd csak ki ezeket és rá fogsz jönni, hogy mi a fontosabb és milyen irreálisan gondolkozol. Kíváncsi vagyok egyébként dolgozol-e, jársz-e közösségbe, van-e kivel beszélgetned, mert sok kismama akkor csavarodik be jó dolgában is, ha totál magányos lesz. Van pszichológus egyébként sztk is, háziorvos tud adni beutalót.
2021. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!