Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek gyermekét hivatalos...

Akinek gyermekét hivatalos úton teszteltették PCR teszttel, mennyi idő alatt lett meg az eredmény, ha van ügyfélkapus regisztráció és a mintavétel sajnos pénteken délután lesz?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

2021. nov. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn lett eredmény múlt héten pénteken, de azóta folyamatosan nőnek az esetszámok.
2021. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ma hajnalban vették le a 2 év 8 hónapos kislányomtól és elvileg délután 3-kor már lesz eredménye.
2021. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi magánban teszteltünk tegnap, nyolc órára volt időpont. Este hétkor küldte a labor a leletet.
2021. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát örülnék neki, ha legalább hétfőre meglenne. Minket gyermekorvos utalt központ tesztállomásra, nem magánban megyünk. Remélem ez is gyors lesz
2021. nov. 18. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Bocsánat, hogy beleszólok, de gyereket én nem tennék ki az állami tesztnek. Kis orrába hogy valaki beletúrjon….

Medicoverben csak a garatba nyúltak nekünk bele, a nyelv hátsó részére, 3 másodperc volt, egyáltalán nem vészes.

Ha belefér anyagilag, vagy nem nagyobbacska gyerekről van szó, aki már kibírja, én ajánlom. Időpont is van azonnal.

2021. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
abszolút belefér anyagilag, de a doktornő ragaszkodott a másikhoz. Átgondoljuk, pont ezen gondolkoztam én is a mai nap.
2021. nov. 18. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem mondta, hogy miért akarja annyira azt?

Abszolút hivatalos ez is, nem gyorsteszt, hanem hatósági áras PCR teszt.

2021. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár ha vannak tünetei a gyereknek, akkor elvileg nem lehet menni oda.

Csak ha kontakt volt, vagy ha orvosi vizsgálathoz kell. Nekünk utóbbi volt.


Időpont foglaláskor kikérdeztek, hogy mutat-e a gyerek tüneteket.

2021. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éves gyerek simán kibírta, pár másodperc volt az egész. Pénteken délután tesztelték, vasárnap az EESZT-en fent volt az eredmény.
2021. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!