Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a tanárról, aki tanítja a gyerekedet, hogy meleg, és egy férfival él párkapcsolatban, zavarna teged, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem népszerűsítené a homoszexualitást, de vállalná, hogy meleg.
2021. nov. 23. 02:43
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna. Semmi közünk a tanár magánéletéhez.
Zavarna, hogy a gyerekem egy meleg férfi tanítja.
93 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Pontosabban a kérdés:


Mit szólnál hozzá, ha a tanárról, aki tanítja a gyerekedet, kiderülne, hogy meleg, és egy férfival él párkapcsolatban, zavarna teged, vagy sem?

2021. nov. 23. 02:43
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Leszarnám. Nem vagyok olyan élettelen, hogy mások magánéletével foglalkozzak
2021. nov. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól tanít, akkor felőlem még majommal is dughat. Kit érdekel mások élete
2021. nov. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%
Kicsit sem érdekelne. Jó pedagógus legyen, a többi nem számít.
2021. nov. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Nem pedofil, csak más a nemi identitása, mint a megszokott. Ebben nincs semmi kivetnivaló. A gyerekem meg ha élvezi az óráit, mert egy jó pedagógus, hát az bónusz számomra.
2021. nov. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Senkinek semmi köze hozzá. Emberileg ugyanaz az ember… mindenhol dolgoznak melegek csak lehet éppen nem tudsz róla…. Ez annyira buta dolog
2021. nov. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen nemű/identitású/korú tanárnak nem örülnék aki a magánéletét behozza az iskolába. Az, hogy kinn mit csinál az ő dolga.
2021. nov. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt homoszexuális tanarom, de csak idősebb koromban tudtam meg róla. Semmiben nem volt más, mint akármelyik tanár.

Szerintem a kisebb gyerekek nem szoktak erdeklodni a tanítók magánélete iránt. Tehát nekem semmi problémám ezzel a helyzettel, ha a gyerekem nem hall erről. Én ugyanis nem támogatom hogy egy bizonyos érettség előtt ilyen jellegű témákkal találkozzon a gyerekem.

2021. nov. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Osztom, ne hozza be a magánéletét egy tanár a munkahelyére. Nem oda való.
2021. nov. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyetemen az egyik oktatónk nyíltan homoszexuális volt. Az egyik legkiválóbb tanárom volt, akivel valaha találkoztam.

Nem, nem lenne vele bajom. Miért is lenne? Attól, hogy meleg, nem mozdul rá minden azonos neműre. Egyáltalán szerintem annak önmagával vannak nagyon komoly problémái, aki azzal foglalkozik, hogy más kivel csinálja.

2021. nov. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!