Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyuk! Hányszor vagytok...

Anyuk! Hányszor vagytok együtt egy héten kb. a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az ágyban...

Babakort is írjátok.


2021. nov. 30. 08:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
90%

Hú mindjárt jön Krisztike és eldicsekszik a napi 4 szexszel:D

Kérdező, mi heti egy-kétszer. És mindkettőnknek megfelelő ez.

2021. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Jam, 2 éves a gyerekünk.
2021. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
91%
8 hónapos és hétvégén egyik nap. Ritkán mindkét nap.
2021. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
92%
Kb. heti egyszer, de van, hogy ez sem jön össze. Egy 9,5 éves és egy 15 hónapos gyerekünk van.
2021. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 alkalom.

Egy két éves és egy 3 hónapos

2021. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
76%

Az agyban 1x sem 😂

Nem tartottam fejbe h mikor.

Akkor szexelunk ha eppen kedvunk van.

2021. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Átlag heti 2-3 de változó hogy milyen kedvünk van, van olyan időszak, hogy akár minden nap, most meg jelenleg kismama vagyok és inkább csak heti 1-2 mert így a végén már minden bajom van, a férjem meg kivan a gondolattól, hogy ott a baba. A nagyobbik gyerek egyébként 3 éves, fél éves kora óta 12 órát alszik egyhuzamban, úgyhogy rajta nem múlik a dolog egy ideje.
2021. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
16%
#1 mekkora irigy vagy!😅😅Én vagyok az aki ,ha akarjuk naponta is együtt vagyunk,mivel jol alszik a két éves gyerekünk.Ebben mi olyan fura szerinted?Jaa azért mert neked nem megy?Mindent lehet csak akarni kell.Hála az égnek mi megoldjuk és nem tűnt el az intimitás kettoőnk között.Ha valaki oda figyel erre és mindkét fél akarja,akkor gyerek mellett is meg maradhat.Nem állítom,hogy ugyanolyan,mert nyilván van olyan hogy a gyerek nem akar aludni,nyűgösebb,beteg stb .akkor nem a szexen jár az ember esze. DeE!attol,hogy valakinek gyereke van,tenni kell a kapcsolatért,mert nem csak anya és apa,hanem igenis szerelmes pár!
2021. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
8 hós, átlag hetente-kéthetente 1x. Iszonyatos alvó a gyerekem, egyikünk sem alszik kb. semmit, éjjel mostanában 6-7x kel, kivagyunk mindketten...előtte se volt nagy étvágyunk, heti 2 volt a max. Nem is a sok szex hiányzik egyikünknek sem, hanem a nyugiban, kettesben eltöltött idő. Remélem, hamarosan túllendülünk ezen a korszakon, 1,5 hónapja tart. Most a túlélésre megyünk.
2021. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. A mi gyerekeink is alszanak szépen éjjel, nem azért vagyunk együtt ritkán. A kicsi napközben nagyon aktív, mellette hozni vinni a nagyot, intézni mindent, estére hulla vagyok. A férjem felsővezetőként reggel fél 7-kor megy, este 6 előtt soha nincs itthon, de inkább később. Fáradtak vagyunk, este beesünk kb. az ágyba sajnos.
2021. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!