Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek feldolgozhatatlan...

Akiknek feldolgozhatatlan gyerekkori traumája van, az hogy vállalt gyereket? Ha szülőkkel kapcsolatos: a rossz szülői példát hogy nem vitted át a gyereknevelésbe?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Épp most olvasom az örökölt sors könyvet. Épp ezekről szól. Meg a mérgező szülők is hasonló témakör. De leginkább a pszichológust ajánlom, hogy segítsen ezeket feldolgozni. Sőt már gyerek születése után is simán ajánlanám bárkinek, aki egy kicsit is szükségét látja ennek.
2021. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Más élethelyzetben vállaltam gyereket, mint a szüleim. Pluszban nincs az a fajta káros szenvedélyem, ami miatt olyanná vált az adott szülő.
2021. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nevelőapám az egész gyerekkorom végigverte. A mai napig rengeteg utóhatása van.


Én 1 ujjal nem érek a gyerekeimhez, ha férjem teszi (kb 3x volt ra példa, hogy kaptak egy tockost) kiakadok.



Illetve anyám sosem állt mellém. Hiaba nem csináltam semmit, nevelőapám engem vett elő, anyám végignézte.

Én igyekszem totál mindenben mellettük állni, sosem magukra hagyni semmilyen szituációban.

2021. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vállalok gyereket, hát így.
2022. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!