Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb áldozat,...

Mi volt a legnagyobb áldozat, amit a gyerekedért hoztál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 11:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, hogy pl bevállaltad a lombikot, miközben tudtad, hogy vannak káros hatásai a gyógyszereknek. Vagy bevállaltál egy nagyon rossz munkát, hogy a gyereknek enni adj
2022. jan. 12. 11:56
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk a lombikot nem a gyerekéért teszi egy nő, hanem saját magáért (magukért a párjával), hogy NEKIK legyen gyerekük.
2022. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Odaadtam az egyik vesémet. Az édesapja vagyok. Azóta is jól vagyunk mindketten.
2022. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Felvettünk újabb 25 évre hitelt, hogy akkora lakásba költözhessünk, ahol mindkettőnek van saját szobája.
2022. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Bocsi de szerintem nincs áldozat. A gyerekemért bármikor bármit és ez nem áldozat.

Ha bármit áldozatnak fognék fel az már régen rossz.

2022. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 Egyetértek veled :)
2022. jan. 12. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanmar, hogyne lenne áldozat. Az is az, ha éjjel ötvenszer kelsz a csecsemőhöz. A bármikor bármit a gyerekemért szülő a martir típus,ő az, aki majd bizony a gyerek szemere hanyja hogy ő mennyi mindent meglett érte és nagy eséllyel még 40 évesen is kislanykent, kisfiukent kezeli.
2022. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincs gyerekem, csak a válaszokat jöttem olvasgatni. #3, te megmutattad mi az igazi szülői szeretet és odaadás - szó szerint is. Jó egészséget kívánok nektek.
2022. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Ha áldozatnak éreznék bármit is nem szültem volna gyereket!ez mind vele jár!nem vagyok minta/ős anya!ez az én véleményem!

Sose fogom a fejéhez vágni mert ő az én akaratomból született!semmiről nem tehet!igen fáradt voltam éjjelente 50x kelni...... de ezt én választottam.

2022. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Lemondtam az álommelómról, amire többet nem lesz lehetőségem


Nyilván megéri.. de áldozat..Az én döntésem..

2022. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!