Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyos vezetéknévhez milyen...

Aranyos vezetéknévhez milyen név illik szerinted?

Figyelt kérdés
Már majdnem megegyeztünk az Izabella névben, mert szép névnek tartjuk és a férjemnek nagyon tetszik a Bella becézés, de ahogy közeledik a szülés egyre kevésbé tetszik. Sok nevet olyan idétlennek érzek ezzel a vezetéknévvel vagy nem is tudom mi a jó jelző rá, így nem találtunk még másik nevet helyette. Írnátok néhány olyan nevet, ami szerintetek jól hangzik az Aranyos vezetéknévvel? Hátha beleszeretünk valamelyikbe :)
2022. jan. 14. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem cuki. ☺️ Nekem tetszik. De egy a lényeg, hogy nektek tetszen. 😉 Nem más fogja használni, hanem ti, illetve a pici lány.
2022. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Eliza esetleg? :)
2022. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

OFF Bocsi kerdezo, az elso valaszolo kommentje kicsit szoget vert : az a pici lany lesz nagy is, es lehet fontos hivatasa lesz ahol sok ember fogja “hasznalni” a nevet.

(Tudom hogy itt epp nincs teriteken de szerintem ilyen hozzaallas miatt van Eperke meg Bodza meg Malna meg sok hasonlo nev is…)


Kerdezo, szerintem az Izabella nagyon noies es szep nev. Tartsatok meg. Nekem az Iza becezes is tetszik - ezt majd tenyleg a gyerek donti el, o mikent szereti.

2022. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Boglárka, Katica, Melinda, Dorina, Alexa, Laura, Rozina, Bianka, Bettina
2022. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ehhez a vezetéknévhez valamilyen rövid, nem feltétlenül becézendő név illik.

Én (elnézést) pont az Izabellát tartom idétlennek ezzel a névvel. Maximum 5 betűs nevet adnék hozzá, ami nem S és nem is Sz betűvel kezdődik.

2022. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van mindenki lepontozva? Senki semmi bántót nem mondott…
2022. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontozok le
2022. jan. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!