Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban felelőtlenség 2...

Valóban felelőtlenség 2 gyereket szülni a semmire?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz!!:



Van az ismertségi körömben egy család!!Nagyon rosszúl élnek!!Az első kislány októberben lesz 2éves!!Eddíg albérletben laktak de kirakták őket......ekkor már terhes volt a 2.gyerekkel a csaj!Sóval ki rakták őket mert 300ezer forintos tartozást halmoztak fel és csak 130ezer forintos internet számla tartozást!!A férje nem dolgozik mér rég lejárt a munkanélküli segélye is és azért vállaltak még egy gyereket mert azt mondták a gyedből nem tudnak megélni!!Vissza költöztek az anyjáékhoz ahol egy 60nm-es lakásban 9-en laknak!!(2és fél szoba)Most nemrég megszületett a 2gyermek!!Ennivalóra nincs pénzük mert az egész családban csak 1ember dolgozik!!A nagyobbik gyerek olyan kálcium hiányos hogy a múltkor elesett és eltört a keze!!Teszik az agyuk!!Azt akarják mindenkivel elhitetni hogy ők mekkora nagy emberek!!Közben meg sehol semmi!!Sír a szájuk hogy nincs semmire pénzük!!(én megjegyeztem egy ilyen beszélgetés alkalmával hogy lehet nem kellet volna 2gyereket szülni és el kéne menni dolgozni!!)Utánna meg én vagyok a szar meg hogy mi közöm hozzá!!De szerintem akkor is nagyon nagy felelőtlenség ha valaki a gyerekéből akar "megélni"!


2010. szept. 10. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekből nem lehet megélni. Nekik nem hogy a másodikat nem szabadott volna vállalni, de az elsőt sem. Én nem szülnék úgy gyereket hogy albérletben lakom és napról napra élek.
2010. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

itt nem albérletről van szó,sokan albi mellett alapítanak családot.Én végülis örülök ennek,egyenlőre nem akarunk saját lakást,mobilak akarunk maradni.De az hogy 2 gyereket neveljek e így az elég húzós..

szegény 2 gyereknek nem lehet túl jó élete :(

2010. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod!!Nincs jó életük!!Már 6hónaposan olcsó fekete teát adtak a gyereknek mert gyerek teára nem volt pénzük!!És a 80forintos virslit adják neki enni!!Mindíg!!Borzasztó.
2010. szept. 10. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod, állati nagy felelőtlenség így bevállalni még egy gyereket. Egy gyerekkel még ellavírozik az ember valahogy, de kettővel?!
2010. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekeket sajnálom ilyenkor!

Sokszor látok felénk segélyből gyesből élő szülőket gyerekeket, munkát nem kapni felénk, ha akarnak sem tudnak elmenni dolgozni!

A szívem szakad meg a gyerekekért mikor télen látom hogy lyukas cipőpen pulóverben vacognak! Vagy az annyuk cipeli mert nincs babakocsira pénz, és a saját kabátja alá teszi a gyereket mert overálra sem futja a gyereknek!

2010. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
ilyenkor vérlázító hogy védekezésre nincs esze némelyik embernek..szegény gyerekek meg nem tehetnek róla,nem ezt érdemlik hogy a legócskább virslit egyék :(
2010. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy családot a környezetemben,szituáció dettó ugyanaz,férj nem dolgozik,az anya inkább gyereket szül munka helyett
2010. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadd örökbe a srácokat.:)
2010. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha tehetném megtenném!
2010. szept. 10. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Hat,igen sajnos vannak ilyen meg gondolatlan emberek!!!Nem ertem akkor minek 2 gyerek,azert h csak szenvedjenek?Ezek szerint akkor csak a a penzert szult gyereket...na ez szep!!!
2010. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!