Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj, ha heti...

Tényleg akkora baj, ha heti 2-3x a gyerekem( 1,5 éves) néz neki való mesét 10 percre? ( ha nagyon nyűgös vagy fogzik vagy alvás idő alatt nem végzek a dolgommal,)

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, te is tudod, hogy ha CSAK ennyit néz az nem baj.

Valaki rokon beszólt? 😅

2022. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Nincs olyan mese, ami neki való lenne a tv-ben másfél évesen. Így jah. Az.

Ha fogzik, akkor abban kell neki segíteni, ha nyűgös, akkor megölelni kell. Ha meg nincs segítséged, keress egyet. A tv nem az.

2022. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Én ennyi idősen még nem engedtem. De nem ítélem el, azt aki igen. Szóval nekem biztos nem baj, és én ettől még biztos nem gondollak rossz anyának.
2022. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy baj!!!!

(De persze itt gyakorin minden baj,úgyhogy készulj mert mindjárt jönnek...)

2022. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem, te gyereked, úgy rontod el, ahogy akarod. ;)
2022. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ennyitől még nyilván semmi baja nem lesz. Nálunk mondjuk nincs ilyen, csak körömvágás közben nézünk rajzfilmet (Kuflikat vagy Magyar népmeséket vagy valami hasonlót, néha Bogyó és Babóca is befigyel, tehát ilyen 5-10 perces kis apróságok heti 1x), de itt mindenki más gyereke nagyon max diafilmeket lát és a képernyő a sátán teremtménye meg hasonlók :D Hagyd, mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy jónak gondolja. Te így tudod megoldani az összes teendőd, más máshogy, esetleg olyan módszerekkel, amikkel meg te nem értesz egyet.
2022. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Most komolyan elhiszitek, hogy 10 percet ült előtte? :DDD Ennyire még egy kisgyerek se naív :DDD
2022. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, 2 rész lehet max 3 és csak a Bogyó és Babócát youtuberól a Tv-n.

Amíg pl csomagolok ( sok csomagot adok fel) és nem foglalja el magát, vagy amikor kisütöm a fánkot, palacsintát. Ezek 10 perc alatt kész vannak. Nem mindig, de ban, hogy keri magától is és akkor is engedem.

Amúgy szépen beszél, ügyes. Védőnő mondta, hogy ne nézzen ennyi mesét se.

2022. febr. 1. 18:47
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem katasztrófa, de attól még nem tesz jót. Nyilván kerülöd, ha tudod. Gondolj rá úgy, mint egy cukros üdítőre.
2022. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg csak ennyi az semmit nem árt, de még ahhoz kicsi, hogy ennél többet nézzen.

Egyébként szerintem a bogyo es babocaban egész valasztekosan beszélnek es a történetek is kedvesek. Kisfiam 2 éves, ő is napi max 2-3 részt néz, sok szót tanult belőle.

2022. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!