Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfogadja a család valaha ezt...

Elfogadja a család valaha ezt a döntést a gyereket illetően?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék gyereket. Sem most, sem később.


A családomban én vagyok a legfiatalabb, egyetlen gyerek, egyetlen unoka.

23 éves vagyok, és van már 1-2 barátnőm, ahol volt esküvő, most jön a baba. Ennek örömére egy ideje az a fő téma, hogy nekem mikor lesz már gyerekem?! Vagy hogy ők mennyire kíváncsiak, hogy majd én kit viszek haza, ki lesz a férjem, mert hogy annyira kritikus és válogatós vagyok.


Mondtam már, hogy én nem akarok gyereket, nem vágyom rá, szerintem nem az az élet értelme... Válasz: "nem úgy van az", meg "majd meggondolod te ezt még".



2022. febr. 6. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Majd rájönnek, hogynem.

Az is lehet, hogy tényleg meg változik 10 év múlva.

2022. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
99,9 %, hogy valóban meggondolod magad.
2022. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Soha ne mondd, hogy soha! Háríts, hogy egyelőre nincs tervben, apa is kell hozzá stb.
2022. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 2! Ez elmondható azokra is akik gyereket vállaltak😃
2022. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezz ilyenkor vissza, hogy fizetik-e a babaholmit, adnak-e neked havi apanázst amíg gyesen vagy, utána fizetik-e a karatét, táncot, focit, angolt meg a jó ég tudja mit. Ha nem, akkor ne verjék más f*szával a csalánt. 23 évesen sok minden járt az eszembe, de a gyerekvállalás pont nem. Változhat a véleményed ha olyan férfit találsz de ha nem sincs semmi baj.
2022. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
elköltöztem jó messzire a családtól, évente kétszer visszamegyek, végighallgatom a bőgést, hogy gyerek, aztán jövök vissza haza élni az életemet. továbbra se értem azt a logikát, hogy azért sülsz egy kölyköt, hogy az később kölyköket szüljön a te szórakoztatásodra.
2022. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Én mindig is utáltam a gyerekeket. Pár kivétel van ugyan, de egész nap őket is nehezen viselem el a közelemben. Nem bántam meg, hogy nincs. Ha rajtam múlik nem is lesz gyerekem. Inkább állatot tartok. Pont leszarom kinek tetszik és kinek nem.
2022. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Gyűlölöm a gyerekeket, mindig is gyűlöltem őket. Otthon ment ezért a hiszti de aztán benyugodtak.

31N

2022. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok tenyészkanca, hogy mindenképp elljek. Ha valaha gyerekem lesz - amit kétlek - akkor azért lesz, mert vágyok rá, nem pedig azért, mert a társadalom elvárja.
2022. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mégis mi a szart kerestek ebben a kategóriában?
2022. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!