Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom haja nem nő megfele!...

Kislányom haja nem nő megfele! Talán a genetikai ok miatt? 4 éves kislányról van szó.

Figyelt kérdés
Nincs köztetek olyan aki tudna nekem ajánlani valamilyen sapont amitől kicsit legalább megnő a haja?
2022. febr. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most miylen hosszú? Genetikai oka nem lehet, az legfeljebb úgy jelentkezne, hogy teljesen kopasz lenne. Vitamin/ásványianyag hiány tud ilyesmit okozni (bár akkor valószínűleg más tünete is lenne). Nincs szükség spéci samponra, ki kell deríteni, hogy milyen rendellenesség/betegség áll a háttérben.
2022. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Genetika. Ha nincs a háttérben más probléma.


3 gyerekemből az első kettőnek baromi lassan nő a haja. Az elsőnek hiába növöget lassan 3x annyi van neki mint a másodiknak, aki viszon tőlem örökölte a vékonyszálú kevés haját.

Én is majdnem 3 éves koromig kopasz voltam.

2022. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1=2

Épp hogy fel lehet neki kötni😕 nagyon vékony szálú haja van. Szegénykém mindig mondja hogy az ovis társainak milyen szép a hajuk..🙄 a másik kislányomnak már most akkorra a haja mint a 4 évesemnek..


2=2

És te használsz rá valamit neki??

2022. febr. 17. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Nem fogom a gyereket mindenféle kencével meg hajpakolással telerakni.

2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudsz vele mit csinálni, ez sajnos ilyen. El tudom képzelni milyen rossz lehet, anyukámnak vékony szálú és nagyon kevés haja van, az elmúlt 30 évben számtalan sampont,vitamint, pakolást, stb kipróbált, kb egyik sem ért neki semmit.
2022. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha egészséges és nincs vitaminhiánya, akkor szerintem nem kell belőle ekkora ügyet csinálni. Egy kislány(később nő) ugyanúgy lehet szép és értékes rövidebb hajjal is. Óvatosan kell a szépség kérdését kezelni, hogy ne legyen felszínes mint a társadalmunk.
2022. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 2 éves koráig nem is volt normális haja. Csak pihe. Kis kopaszka volt. Azt hittem, már sose lesz haja.


Már 6 éves, és már 2x vágott a fodrász neki le 15cm-t.


4 évesen neki se volt még hosszú annyira.

2022. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vitamint szedjen. Nálunk a két fiú közül egyiknek kétszer olyan gyorsan nő a haja és több is van neki, genetika is.
2022. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
genetika és vitamin függő, de normális amit irsz
2022. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!