Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki megérezte, hogy kisfiút vagy kislányt vár? Bejött?

Figyelt kérdés

Tudományos szempontból nézve tisztában vagyok azzal, hogy ezt lehetetlenség megmondani.


Inkább az érdekel, hogy mással is előfordult e, hogy valamilyen oknál fogva egyszerűen azt érezte, hogy kisfiú lesz a babája, avagy az ellenkezője, hogy kislány? Nem tudom megmagyarázni miért gondolom ezt. Nem filozofáltam soha ezen, ugyanis teljes mindegy nekünk a baba neme, de tényleg, abszolút mindegy. Mégis úgy érzem kisfiú lesz, nem tud, hogy miért, csak kipattant az agyamból és kész. Viszont amikor ábrándozom, belegondolok, hogy már itt van velünk, hogy gondozom, öltöztetem, akkor egyszer kisfiúnak képzelem el, máskor meg kislánynak.


Kivel fordult elő még hasonló? Bejött a megérzés? Tudom, nem nehéz, hisz 50-50%, így jó eséllyel bejöhet. Csak kíváncsiságból kérdezem.


U.i: Mi nem tudjuk a baba nemét és nem is szeretnénk megtudni, csak ha megszületett. Talán emiatt is vannak bennem ezek a dolgok,ki tudja. ☺️


2022. febr. 18. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettőnél. Elsőre kislányra vágytam, de nagyon. Mégis az első pillanattól, hogy 2 csíkos lett a tesztem, valamiért csak fiúként tudtam rá gondolni. Bejött.

A másodiknál pedig szerettem volna még egy fiút, addigra már nem vágytam annyira lányra, megszoktam, hogy fiús anyuka vagyok. És ugyanez. Az első pillanattól csak lányként tudtam rá gondolni. Az is bejött.

2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Szia én nem tudom megmondani hogy miért vagyis talán de... de fiút éreztem végig és az is lett.

Mivel párom nem volt otthon ovu előtt így vagy aznap v másnap sikerült együttlenni.

Czeizel szerint ovu elöttből lány ,ovu napján...fiú.

Ez volt ami miatt a fiúra hajlottam

2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
20 évesen volt egy sajnos, kényszerű abortuszom, sosem tudtam meg fiú lett e volna, vagy kislany de végig azt ereztem az eltelt evekben is hogy fiucska volt és valahogy tudtam mikor nyáron teherbe estem, hogy kisfiam lesz és tényleg 🤗
2022. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 100%-ban biztos voltam benne, hogy fiú, mindig is fiút akartam. Egyszerűen én a tipikus fiús anyuka megtestesülése vagyok. Összes klasszikus kisfiús “tünetem” is megvolt.

Megszületett, kislányabb már nem is lehetne.😅

2022. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindegy volt, lányt éreztem. Nagyon. 4 hónapos a fiam :D
2022. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én először fiút gondoltam, éreztem, aztán lány lett. Nem mintha bánnám.
2022. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Csak fiam van, fiut is ereztem mindig.
2022. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én végig kislányt éreztem, és az is lett. De valószínűleg a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, véletlen egybeesés.
2022. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megérzésem nem volt, se preferenciám, de folyton egy szőke, kék szemű fiúról álmodtam terhesen, hogy ő lesz a babám. Ennek azért se volt nagy valószínűsége, mert barna hajú, barna szeműek vagyunk férjemmel. A fiam pedig szőke és kék szemű. :D Lehet szimpla véletlen, de mókás belegondolni utólag.
2022. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejött.

UH-n végig fiú volt (oké, 97-ben nem ilyen felbontású gépek voltak), én mindig mondtam, hogy lány. Nem lányt akartam, hanem egyszerűen úgy éreztem, kislány.

Mentem szülni, kérdezi az orvosom, hogy na, és neve van? Mondtam, hogy Kinga. Jó, de fiú lesz, nem?

Megszületett, és csak annyit mondott, hogy baszki, lányod van. (előtte három évet együtt dolgoztunk egy másik kórházban)

2022. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!