Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lány nevet válasszam...

Melyik lány nevet válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Névválasztás előtt állunk a párommal, és az a helyzet hogy a Moór vezetéknévhez kéne, emiatt a Rékát nem szívesen adnám, mert lehetetlen kimondani a vezetéknévvel. Pedig ez tetszik a legjobban, és ha nem r-re végződne a vezetéknév kérdés nélkül ezt adnám. Tetszik még az Anna is, bár ez túl " egyszerű" ahogy az anyósom mondta, és rengeteg Anna van, minden korosztályban. De ez a 2. név ami a legjobban tetszik. A 3. a Júlia és a Léna holtversenyben. Ha végül a Réka mellett döntünk akkor is beszúrnánk elé egy Annát, hiába Rékának szólítanánk, hogy ki lehessen mondani. Viszont így mindig magyarázkodhatna szegény hogy ő Réka és nem Anna. Az Annával meg az a baj hoy tényleg túl egyszerű és gyakori, így az Anna után is mindenképp adnánk 2. nevet( a Lénára gondoltam). Illetve ha az első kettő kiesik marad a Léna és a Júlia, ez esetben e kettő közül kell döntenünk. Kérlek segítsetek, ti hogyan oldanátok meg, melyiket adnátok. Melyik a legszebb szerintetek?

2022. márc. 13. 16:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
A Moór Anna Réka szép, dallamos.
2022. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a Moór Anna Réka, semmi gond nincs vele. Amúgy a Moór Rékával sem lenne gond, nagyapám pl 75 évet élt le S-sel végződő vezeték-, és azzal kezdődő keresztnévvel, valamikor a halála után csodálkoztam rá, hogy jé…

Egyébként abban sincs semmi fura nekem, hogy ő a második nevét fogja használni, nekem több ismerősöm van így.

2022. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg Moór Lilla Réka?

Az Anna valóban nagyon gyakori.

2022. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Moór Júlia Léna


Nekem se a Réka se az Anna nem tetszik


A Júlia az szép név nem elcsépelt !

A Lena is szép, de nekem valahogy a Moórhoz a Lena nem passzol közvetlenül utána csak így második kereszt névnek!


Privat vélemény :

Egyébként a Moór család névhez én inkább néznek egy hosszabb keresztnevet , majd második keresztnevek egy rovidet !

Csak pl :

Moór Melinda Lena

Moór Vivien Dóra

Moór Julianna Léna

2022. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Az Annát semmiképp nem adnám. Nekem a Júlia tetszik a legjobban, de a Réka sem rossz.
2022. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Nekem Moór Júlia Léna tetszene a legjobban.

Anna tényleg nagyon elcsépelt lett, én ezért biztos nem adnám (mondjuk amúgy sem tetszik). A Réka nekem semleges, de ha úgy érzed ez a név az igazi ne érdekeljen , hogy a vezetéknév R-re végződik, szerintem nem lenne vele problémája. Rengeteg olyan embert ismerek ahol a vezetéknév utolsó a keresztnév kezdőbetűje megegyezik.

2022. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
A Moór Léna szerintem rosszabbul hangzik egyben kimondva, mint a Moór Réka. A vezeték névhez a Júlia passzol leginkább szerintem, bár a Léna nekem jobban tetszik.
2022. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Siman mehetne melle a Reka, nem annyira kimondhatatlan, es ugyis legtobbszor a keresztneven szolitjak.
2022. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Júlia a legjobb.
2022. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Na, szegény Kérdező, egy centit sem jutottál előre :)
2022. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!