Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
A párom szülei,tesói segíteni szeretnének a baba holmikkal,viszont én nem szeretném hogy beleszoljanak (a saját szüleim/rokonaim sem) sem ruhát sem semmit nem szeretnék mástól elfogadni,én szeretném elintézni a dolgokat.

2022. márc. 16. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzetek, akkor biztos nem. Ha nem annyira jöttök ki és ígyis ragaszkodsz mindenből újhoz akkor azért érthető egy picit, hogy összefut a szemöldökük.
2022. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen az vagy.

Itt kezdődik a gyerek teljes kisajátitása.


Nem csak a tiéd az a gyerek, hanem az apjáé is, akinek joga van elfogadni a családjától bármit.


Azzal semmi gond ha nem akarsz használt dolgot (bár jegyzem semmi baj a használt ruhával, nyílván nem divatja múlt 20 évvel ezelőttire gondolok)



Az nem opció, hogy max te kinézed ők kifizetik ha már ennyire szeretnének segíteni?

2022. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondolok hogy használt vagy nem használt,új dolgokat sem fogadnék el senkitől 🤷🏻‍♀
2022. márc. 16. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked veszik, hanem a gyereknek. Fogadd el, legfeljebb nem használod. Azért érdemes megfontolni a dolgot, hogy mindenkit magadra akarsz-e haragítani. Ha tele lesz a tököd, mert lesz ilyen, és elmennél egy este valahova, vagy ha dolgozol és beteg a gyerek, akkor lehet, hogy jól fog jönni egy nagyszülő...
2022. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gáz.
2022. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor igen gáz vagy és sajnálom a férjedet.
2022. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot akarnak adni egy új családtagnak. Nem neked. Nem értem mi a gondod ezzel. Még ha mást nem is, legalább ruhákat, pár játékot engedj már meg nekik vinni, legfeljebb ha nem tetszik, nem adod rá, meg nem adod oda neki. Így ebben a formában érthetetlen amit csinálsz.
2022. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor is mindent egyedül akarj intézni, amikor már a tököd kilesz és csak nyugalomra vágynál 😏
2022. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes vagy. Tudod, a gyerekednek a férjed családja is a családja, nem csak a tiéd. Joga van a nagyszüleihez, nagynénikhez, nagybácsikhoz. Joga lesz mást is szeretni rajtad kívül. Miért beleszólás az, ha vesznek neki valamit? Nem értem. Ha ilyen marad a hozzáállásod, akkor pontosan egy olyan valaki leszel, akitől a gyereked/menyed/vejed akarja majd megkímélni a saját gyerekét.

Amúgy most van egy elképzelésed arról, hogy milyen lesz majd a gyerekkel. Mit szeretnél, mit nem, stb. Na, ennek a 99 százaléka nem úgy lesz, ezt biztos...

2022. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!