Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvallalas kategoriaban...

Gyerekvallalas kategoriaban hogyan szuritek itt ki, hogy melyik a kamukerdes?

Figyelt kérdés
Megszaporodtak mostanaban a kamukerdesek itt, mar kezd total elmenni a kedvem attol, hogy megnyissak egy kerdest, mert az jar a fejemben, hogy vajon ez az lesz-e, vagy sem. Tegnap is volt legalabb egy, es ma mar ket kerdesnel is ezen agyaltam, hogy tuti kamu. Hogyan lehet eldobteni minel gyorsabban, hogy a kerdes vajon kamu-e, hogy ne az idomet pazaroljam a valaszadassal?
2022. márc. 20. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Logikus gondolkodassal. Valoszinu e, hogy az adott probléma valós vagy sem.
2022. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha valaki arra élvez, hogy megpróbáltam neki a válaszom által segíteni a kitalált problémájában/dilemmájában, akkor ki vagyok én, hogy ezt a kis örömöt is elvegyem az életéből?!😉
2022. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Itt már szinte minden kérdés alatt 90%ban csak a kioktatás,lepontozgatás .....megy.

Az h kinek mi a valós kérdés azt döntse el a kérdező.

Ha te úgy érzed h normális hangnemben segítő szándékkal vagy ép pozitív megerösítéssel tudsz hozzá szólni akkor válaszolj.

Rengeteg nő szenved terhesség,gyereknevelés.... problémával ezekbe nem belerúgni kell még!


Számomra már teljes csalódás a gyakori és a frusztrált válaszoló!

2022. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Pl. Este 8 után megszaporodnak a kamu kérdések, a moderátorok ilyenkor nem dolgoznak. A nagyon megosztó témával foglalkozó és nagyképűen megfogalmazott kérdések is gyanúsak. (Napi 2 pohár bort iszom a terhességem alatt. Tényleg rosszat teszek a babámmal?) Arra sem szánok időt, aki minden megoldást hárít, akár már a kérdésben. (Felborult a babám nappal-éjjel bioritmusa. Mit csináljak? Ébreszteni nem akarom.)
2022. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

családsegítősként dolgozom. többször van olyan kérdés, ahol a válaszadók azt hiszik, a kérdező hergel, mert ilyen buta ember a világon nincs. 1-2x leírtam, hogy de, bizony van, aki ennyire faék, általában csak le lettem pontozva. Pedig sajnos tényleg vannak, 85%-ban ilyenekkel dolgozom. Megírom neki a csp igénylést és nem adja fel, mert azt nem mondtam el külön, hanem beteszi a fiókba... és aztán meglepődik, hogy nem jön a támogatás. És ez csak egy példa a sok közül.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem mind kamu, amit itt annak kiáltanak ki, ha úgy gondolod, hogy tudsz érdemben válaszolni, akkor tedd meg, lehetőleg tőmondatokban, hogy fel is fogják a másik oldalon

2022. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én unaloműzőnek vagyok itt amíg alszik mellettem a gyerek, szóval annyira nem zavar a sok kamu. Egyébként csatlakozom a csaladsegítős válaszoló véleményéhez. Pedagógiai és csaladsegítő munkatárs vagyok. Nem hivatalosan, de szegregált oviban dolgoztam. Normális ember el se hinné, valóban, ami nálunk mindennapos.
2022. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha egyértelműen hergelni akar, nekem azok tűnnek kamu kérdésnek.

Családsegítős példa: simán. Múltkor itt volt egy nő. Zöld folyása volt terhesen. Szinte csodálkozott, hogy ez gond?

2022. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd giggggg nevű felhasználó jól ráír mindre trágárul, ocsmány stílusban, hogy hazudjanak máshol:D

Három kérdésem volt az oldalon/kategóriában még régen, azóta nem írtam ki semmit, mert feleslegesnek érzem. Nagyon felhígult a közösség, sok felhasználóból csak a rosszindulat és az iskolázatlanság árad.


Ez a felhasználó 3-ból két kérdésemre írt, hogy egy hazug nyomorult vagyok és legközelebb jobban próbálkozzak hazudni, mert ő rájött. Pedig semmi hihetetlen, vagy megbotránkoztató nem volt egyik kérdésemben sem.

2022. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8, igen!

Rosszindulat, trágárság, rossz helyesírás. Ez megy.

2022. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve használom az oldalt, nekem már messziről ordít, hogy melyik kamu 😂 Hülye is van rengeteg, de az nem jelenti azt, hogy kammerol is, a legtöbbje tényleg ennyire sötét. Inkább az a kamu, amelyik olyan "túl szép, hogy igaz legyen" típusú, tudod, amelyiknek tökéletes élete van, tökéletes a gyereke, a férje, ő maga is az, de a csúnya irigy emberek bántják. És elsőre az ilyenek nem is írnak konkrétumot, csak azt, hogy "az emberek", vagy "néhányan" megjegyzéseket tesznek rá. És ahogy jön egyre több válasz, úgy kerekedik a meséje is.
2022. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!