Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki megbanta a gyerekvallalast...

Aki megbanta a gyerekvallalast, traumatikus volt a szules, vagy a kozvetlen utana kovetkezo idoszak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem traumatikus volt a szülésem, de nem bántam meg... azt bánom,hogy nem kértem császárt.
2022. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Dettoo mind az egyes.
2022. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is az volt, de nem bantam meg. Igaz, meg most nem szeretnek masodik gyereket, de lehet kesobb megvaltozik ez is :) 16 honapos a kisfiunk
2022. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de egyik sem relevans. A tovabbi valaszolokat kernem, hogy csak akkor valaszoljanak, ha megbantak.
2022. márc. 20. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem sokan fognak ide írni még névtelenül sem, hogy megbánták! Ez milyen már? Szegény gyerek! Lehet pontozgatni!
2022. márc. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit bántál meg rajta?
2022. márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En semmit, az erdekel, hogy akik igen, annak traumatikus volt-e a szulese.


De, vannak tobben is, akik itt leirjak, lattam mas kerdeseknel.

2022. márc. 21. 06:41
 8/8 anonim ***** válasza:
11%
Vannak ismerek .Megbánta ,hogy nem élhet tovább lotyo életet ,és ott hagyta az apjukra a gyerekeket.Nem nem a traumatikus szules miatt ,hanem mert forrt a vére,és konyebbik utat választotta.Azota eltelt 10 év a gyerekek nagyok.Anyjuk csöves kutya lett.
2022. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!