Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhesség alatti kívánósság/...

A terhesség alatti kívánósság/étvágy és később a baba (gyerek) étvágya között szerintetek van összefüggés?

Figyelt kérdés

A lányommal egész terhességem alatt semmi étvágyam nem volt. Az első trimesztert végighánytam és kajára gondolni sem tudtam, de miután az elmúlt, akkor is csak muszájból ettem, sosem nagy adagokat. Jól le is fogytam a terhesség végére. A lányom jelenleg 20 hónapos, kb 13 hónapos kora óta 10 kg, fényevő, és ez nem is volt másként a hozzátáplálás kezdete óta, nem volt soha egy nagy bélpoklos.


Most ismét várandós vagyok, az első trimeszterben egyelőre, de annyival másabb... Csak émelygek, hányni nem hányok, cserébe FOLYAMATOSAN éhes vagyok. Éjszaka 2x keltem fel kaját kicsenni a hűtőből, mert olyan hangosan korgott a gyomrom, hogy felébredtem rá. És ezen nem változtat a vacsora, ha betolok egy fél pizzát, akkor is ugyanez a helyzet, mintha csak egy normál adag szendvicset vacsizok. Ma kétszer ebédeltem, mert egyszerűen már ájuldoztam az éhségtől. Az egy dolog, hogy ha így haladok, akkor a terhességem végére akkora leszek, mint egy ház, de vajon lehet összefüggés a baba későbbi étvágyával? Hátha ő kis zabagép lesz, a nővérével ellentétben? :D


Akiknél hasonlóan eltérőek voltak a terhességeik, nálatok ez később hogy alakult?


2022. ápr. 5. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"A terhesség alatti kívánósság/étvágy és később a baba (gyerek) étvágya között szerintetek van összefüggés?"


NEM, nincs!

2022. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan éhes vagy, akkor minél elöbb nézesd meg a cukrodat!
2022. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!