Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy szülés...

Előfordult már, hogy szülés előtt/babával/kisgyerekkel elmentetek valahova, és kudarc vagy probléma lett belőle és nem kellett volna? Vannak negatív történetek?

Figyelt kérdés
Sokszor van ebben a kategóriában olyan kérdés, hogy elmennétek-e X hetesen vagy pár hetes babával tengerpartra, lagziba, koncertre, repülővel utazni, hosszú autóútra, stb. Változó, hogy lebeszélik, vagy biztatják a kérdezőt. Én viszont arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e már valakivel olyan, hogy elment valahova akár terhesen, akár pkisbabával valahova és nem kellett volna mert valaki problémához, vagy kudarchoz vezetett a dolog? Kinek milyen negatív története vagy rémtörténete van?

2022. ápr. 15. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egyik gyerekkel semmi nem volt soha


Tényleg

Étterem

Lagzi

Nyaralás minden azupi colt


Nah a 2. Gyerekkel csak utaztunk de konkrétam 2,5h-t ordított..

Semmi nem használt..

Ugyh inkább haladtunk haza


Beparkoltunk és elhallgatott (4 -5 hónapos lehetett) még ki sem vettük az autóból.


Nah ilyet 1 éves koráig csinált..

Ha 15 percnél messzebb mentünk.


Aztán együtt már egy sima bevásárlás is katasztrófába tud fulladni.

Biztosan nem indulnék el egy lagziba velük.

Étteremben is addig lehet enni, míg a kicsi eszik… utána már ki kell vele menni…(2 éves már)

A naggyal ilyenkor is bármikor órákat el lehetett lenni..


Nyaralás nem gond, de azért nem olyan pihentető, bár én szeretem, mert nekem kikapcsolódás, hogy nem otthon vagyok, hogy nem mosok-főzök-takarîtok..vagy épp nem a ferjem csinálja, hanem együtt vagyunk, a gErekekre való figyelem is megoszlik.



Terhesen szintén csak pozitív élményem van, mázlista vagyok, de egy bnőm szörnyű nyaralást élt meg 8 hetes terhesen..

Végig hányt vagy görcsölt, semmit nem tudott enni és sehova nem tudtak menni, a szobában feküdt végig

2022. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos koráig nem tudtam elhagyni a lakás 1 kilométeres körzetét vele, mert ordított, mint a sakál bárminemű hordozóban, babakocsiban stbben.

Most is nehéz, csak akkor mehetünk bárhova, ha jó a kedve. Amint éhes, álmos lesz, ordít. A legnagyobb programunk, amit közösen tudok vele csinálni, ha bemegyek a pékségbe, és amíg érdeklődve figyeli a kínálatot, én tudok venni kenyeret. Irigylem már azokat is, akiknek legalább a babakocsiban alszik a gyereke, mert ő legalább távolabb is elsétálhat a lakástól, az enyém nem hajlandó, csak az ágyában aludni. Meg se próbálkoznék nyaralás/lagzival, biztos kudarc lenne.

2022. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt...tavaly nyaron.

Elmentunk kempingezni a 6 honapos gyerkoccel. Ferjemnek programja volt 250km-rel az otthonunktol, es kért, hogy menjunk vele. Mivel szabadtéri volt, kisse messzebb a legközelebbi faluhoz, kért kolcson egy lakokocsit amit nem is jellemeznek inkabb, hogy milyen volt. Nyaron, klima nelkul, egy kempingben egyedul voltam a babaval, aki egyébként nem volt a legnyugodtabb. En egyébként ezt az egeszet, mar elore baromsagnak találtam, de ferjem odaig volt az otlettol, így dumalt ra. Soha többé el nem indulnek így!!! En is bolond voltam, hogy belementem, es meg rosszabbul is sult el, mint amire számítottam 🤣

2022. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!