Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondja nekem azt a...

Miért mondja nekem azt a férjem hirtelen, hogy ő nem szeretne gyereket vállalni, amikor évekig azt hazudta nekem, hogy ő igenis szeretne? 27L

Figyelt kérdés

A férjemmel 1 éve vagyunk házasok (összesen pedig 4 éve vagyunk párkapcsolatban) és mindig azt mondta nekem az évek során, hogy ő is szeretne gyereket, ahogyan én is. Azt beszéltük meg, hogy fogunk vállalni 1, maximum 2 gyereket. Most, hogy elkezdenénk a baba projektet és próbálkozni hogy legyen kisbabánk, hirtelen kitalálta, hogy ő egyébként nem is vágyik erre... Hogy ő valójában nem szeretne gyereket. Én azért vagyok ledöbbenve, mert nekem ez egy teljesen váratlan dolog, eddig mindig azt mondta, hogy vágyik ő is gyerekre mint én. Most pedig, nincs kedve hozzá, már nem szerepel a céljai között... Megállás nélkül sírni tudok csak és átverve érzem magam. Nem értem ezt a dolgot, hogy mi történt, ki vagyok borulva.


Mégis mi történt? Miért változott mert hirtelen a véleménye a gyerekvállalás kapcsán? Átvert engem az évek során? Vagy megijedt a feladattól? Szeretnék elmenni vele közös párterápiára, hátha az segít, hogyan tudnám megbeszélni ezt vele? Vagy el kell vállnom tőle, mert ő nem szeretne gyereke?



2022. ápr. 19. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Átvert, dobd ki. Te még fiatal vagy, szülhetsz egy normis pasinak.
2022. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs azzal baj, ha nem akar, de hitegetni valakit gyomorforgató. Ha be is adja a derekát, hogy megtartson nem lesz nagy segítséged és mindig a fejedhez fogja vágni, hogy te akartad. 27 éves vagy, fiatal, ne pazarold az időd…
2022. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Most már úgymond "megkapott" téged, biztonságban érzi magát, de ez a valódi gondolkodása.

Rajtad múlik hogy elfogadod e így, vagy keresel mást.

A párterápia nem feltétlenül jó ötlet, ott nem fogják a gondolkodását megváltoztatni.

2022. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

mondjuk mi lenne ha tőle kérdeznéd mi az oka annak, hogy hirtelen mégsem akar?!

lehet, hogy lenne valami elfogadható, de megoldható probléma. lehet csak elbizonytalanodott…

2022. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, milyen természetű ember. Lehet, hogy valóban nem volt őszinte veled. De az is előfordulhat, hogy most, hogy komolyan téma lett, megijedt a hirtelen felelősségtől, csak nem ismeri be, ezért inkább próbálja elodázni a dolgot.
2022. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Új nője van.
2022. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

"már nem szerepel a céljai között"


Ha ezt így mondta, akkor nem vert át. Változtak a dolgok.

Vajon miért változott meg a véleménye?

2022. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem őt kérdezed?
2022. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Őt kérdezd meg, nem egyből válni kell. Biztos van oka. Én mindig mindent megbeszélek a párommal, van hogy csak megkerdezem este hogy érzi magát most hogy nalunk baba született. Fontos az egymással való törődés, ne itt beszéld ki őt.
2022. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem is akart, az csak a beetetés időszaka volt.
2022. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!